• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Székesfehérvár

Kálium Nitrátot sikerült vennem nagy nehezen Székesfehérváron. Mindenhol azt mondták, hogy nem adhatnak. Először a Viktória patikában is, de aztán ott volt valami főnök szerű hölgy, aki csak délelőtt van a "B" ablaknál. Csak 50 grammot akart adni, de aztán mondta, hogy ha írok egy céges megrendelőt, akkor lehet több is. Írtam ott helyben és kaptam 200 grammot, amennyit kértem is. Tök jó fej volt.
Ez az a patika, amelyik az ügyeletes gyógyszertár szokott lenni.
 
Kálium Nitrátot sikerült vennem nagy nehezen Székesfehérváron. Mindenhol azt mondták, hogy nem adhatnak.
Évek óta nem adhatnak ilyen alapanyagokat, de ez esetben nem gond, mert gazdaboltban (pl. Jancsár köz) vagy neten Krista K Plus néven kapható.
 
Kösz az infót, ahhoz képest, hogy ez a Krista 2kg ezer körül van én tízszeres áron vettem. :)
Ismersz esetleg Kálium szulfátra, foszfátra vagy nyomelem komplexre is ilyen kereskedelmi álnevet?
 
Utoljára módosított:
Krista SOP-ot találtam, az K2SO4, de kálium-foszfátot mintha nem használnának az agráriumban.
 
Sziasztok, van itt a fórumon valaki aki jelenleg aktívan kertészkedik Fehérváron? (Vagy akár a környékről..) Szívesen felvenném a kapcsolatot bárkivel hogy az idők folyamán kölcsönösen cseréljünk/adjunk/vásároljunk egymástól növényeket, vagy akár élőlényeket..Ha jól láttam nincs Fejér megyei topic :/
 
Back
Oldal tetejére