• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged és környéke Frakció

Ja, és mindjárt itt a karácsony, úgyhogy pénz sincs annyi, amennyi most hirtelen egyszerre kellene.(n):D
Szia!
Én szívesen felajánlok kb. 5 liter általános talajt, használt, de mosott, szárított. Továbbá tudok adni egy használt de jó állapotú Ody 2x24 Watt világítást, egy csőcsere kell neki és kész. Ebben Barnapl a tuti forrás. :D
Javaslom, hogy "kisállat kereskedésbe" ne vegyél semmit, csak fórumon vagy GA egyenlőre...
Üdv
Attila
 
Szia!
Én szívesen felajánlok kb. 5 liter általános talajt, használt, de mosott, szárított. Továbbá tudok adni egy használt de jó állapotú Ody 2x24 Watt világítást, egy csőcsere kell neki és kész. Ebben Barnapl a tuti forrás. :D
Javaslom, hogy "kisállat kereskedésbe" ne vegyél semmit, csak fórumon vagy GA egyenlőre...
Üdv
Attila
Mit is mondhatnék...köszönöm. Nagyon szépen köszönöm.
 
Számomra adni természetes dolog. De ha én vagyok a másik oldalon, akkor meglepő, megható...
Off: ma a piacon szembesültem azzal, hogy otthon hagytam a pénztárcám. Kedvenc sajtárusom nem azt mondta, hogy vigyem a megvásárolni kívánt tejtermékeket, és majd legközelebb fizetek, hanem hogy mennyit adjon, hogy végigjárhassam még a többi árust is...
 
Életemben ma találkoztam először személyesen egy akvakertésszel. :)
Köszönöm aquAta a felajánlott holmikat, meg a sok jótanácsot. (Tünemény a kislányod!)
 
Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek esetleg kevés nélkülözhető blyxa és ludwigia palustris vagy más piros növénye? Cserébe növényt vagy garnélát tudnék felajánlani.

Köszönöm
Tom
 
Sziasztok!
Valakinek lenne egy adag úszónövénye?
Szívesen fizetnék is érte, valamint bárhová elmegyek.
A boltokban jelenleg nem találtam és egy karácsonyi setup-hoz kellene a fiamnak.
 
Épp tegnap ritkítottam kagylótutajt, most egy zacskóban várja a sorsát, viszonylag sok. Ha gondolod egy sörért viheted.
 
Sziasztok!
Volna ritkításból pár növény, húsvéti akvázáshoz. Lángmoha, mini fissi és a többi jelképes összegért, hogy ne kidobni vidd el.
Vírusmenteset mindenkinek.
 
Sziasztok!Szegeden cserélnék rengeteg bucét,anubiast és microsorumot mohára!Karácsony,jávai és fissidens érdekelne!Akinek van és cserélne írjon rám!Köszönöm!Van meg 9db eladó Schubert díszmárnám 4-6 cm-esek!1800ft a 9db!Sajnos nálam kicsi a hely nekik!
 
Back
Oldal tetejére