• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged és környéke Frakció

Sziasztok
Tegnap meg volt a második találkozónk de most csak hárman voltunk.@usati hívott meg minket így élőben láthattuk az akváriumát.Csináltam is pár fotót róla. Beszéd téma most is volt folyamatosan. Ki elemeztük usati akváriumát és ezen keresztül a technikai berendezéseket is át beszéltük. Szó esett a low tech és low light technikákról. És mint kiderült madárpókjai is vannak és még ügyes modellező is usati.
DSCF0079.JPG
DSCF0078.JPG

Jól éreztük magunkat. A következőre gyere el te is.:)
 
Szevasztok szegediek!
Sajnos csak most olvastam ezt a topicot, így lemaradtam az eddigi találkozókról, remélem a következőre el tudok menni és találkozhatunk egy személyes tapasztalatcserére.
A tarjáni víztoronyteres helyszínhez meg annyit hozzáfűznék, hogy én is itt lakom... sajnos erről is lemaradtam... de majd legközelebb! Megpróbálom sűrűbben olvasni a fórumot!
Addig is szevasztok!
 
Jövőhéten nekem jó lenne mert szabadságon leszek:)


Ok.:) Ha minden igaz szombatra szervezzük most mert pl.: @Deeday jelezte neki akkor lenne jó. Lehet van más is aki eddig azért nem jött mert neki nem volt jó a hét közbeni tali. Azért várom a javaslatokat és a többség akarata dönt. @Norbert te is jelezz hogy neked mikor jó.
 
Okés Ha mindig igaz akkor holnap telepitem az akit úgy h az egész napos program:) de utána áérek kb csak ne de. mert akkor vizcsere megy:D
 
Ok.:) Ha minden igaz szombatra szervezzük most mert pl.: @Deeday jelezte neki akkor lenne jó. Lehet van más is aki eddig azért nem jött mert neki nem volt jó a hét közbeni tali. Azért várom a javaslatokat és a többség akarata dönt. @Norbert te is jelezz hogy neked mikor jó.

Szevasztok! Szombat du. nekem jó.

Okés Ha mindig igaz akkor holnap telepitem az akit úgy h az egész napos program:) de utána áérek kb csak ne de. mert akkor vizcsere megy:D

Át kéne tenni azt a telepítést szombatra és akkor össze tudnánk jönni, hogy segítsünk.
 
Bocsi gyerekek de én most szombaton nem érek rá:cry:. Én eleve jövőhétre gondoltam mert múlt héten volt az előző tali és jóból is megárt a sok. De nélkülem is össze lehet jönni de utána pár sort ide a topikba:).
 
Szerintem a szombat de. jó lenne....mivel így megismernénk a többi" kollegát" is akik jelezték a szombati tali jobb lenne nekik
Elvileg minden van a scape-hez. ez indulna egyenlőre low de lehet hi tec is majd kivesézzük...addig lehet ötletelni,persze ha van valakinek maradék valamije(fa,kő aljzat stb) azt is hozhatod

SAM_4575_zpsa2b5b66c.jpg
 
Back
Oldal tetejére