• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szeged és környéke Frakció

Szerintem nem olyan nagy az a Dugonics tér, lepontosítjuk a helyet:).Legyen a körforgalomnál a volt jegy árusító alatt. Szerintem engem meglehet ismerni a kép alapján:borg:.
 
Sziasztok! Elnézést, de nem olvastam a topikot. Jelenleg úgy néz ki, hogy jó a csütörtök 18 óra. Üdv mindenkinek.
 
Sziasztok
Most értem haza a Szeged és környéke Frakció első találkozójáról. Nagyon szuper volt jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére. Kicsit nehezen indult a beszélgetés de miután kicsit meg ismertük egymást beindult a beszélgetés. Hat órától fél kilencig tartott de úgy váltunk el,hogy meg kell ismételni mert jó volt beszélgetni az akvaketészetről élőben is nem csak a fórumon. A növény fej sörözés is biztos jó de a mi találkozónk fényét igen csak emelte két szép akvakertész hölgy.:)
DSCF0074.JPG
DSCF0077.JPG

Röviden ilyen volt a találkozó a következőre gyere el te is.:)
 
Sebaj, előreláthatólag én ott leszek a szokott taliponton azt majd lesz valami...a 20-335-4554 en elértek.
 
Sziasztok Én is jelen vagyok mint szegedi és támogatom a kezdeményezést,de nekem csak a szombatok jók.


Hali.
Örülök hogy jelentkeztél.Össze fogunk hozni hamarosan egy szombati talit de szerintem a mait már késő megváltoztatni. Figyeld a topikot.
 
Back
Oldal tetejére