• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[Szavazás] Nagynyomású CO2 rendszerednél használsz-e a tömítésen kívül mást, pl. teflon szalagot is?

Nagynyomású CO2 rendszerednél használsz-e a tömítésen kívül mást, pl. teflon szalagot is?


  • Total voters
    41

gmicsko

Kertész szaki
A kérdés: használsz-e a megszokott tömítés(ek)en kívül további tömítőanyagokat a nagynyomású CO2 rendszerednél (pl. menetre teflon szalagot stb.)?
 
Utoljára módosított:
Ez így nem jó. A címben szereplő kérdésre válaszoltam, hogy igen, aztán olvastam el a hozzászólásodban lévő kérdést, amire a válaszom nem.
 
Ez így nem jó. A címben szereplő kérdésre válaszoltam, hogy igen, aztán olvastam el a hozzászólásodban lévő kérdést, amire a válaszom nem.

Pontosan mi az, ami nem egyértelmű? Én elolvastam, de másodjára is okénak látom.
 
Teflonszalagot és más tömítő eszközt csak ott használunk ahol nincs hollani. Ahol hollani van ott minden esetlen gumi vagy klingelit tömítést.
 
A kérdés nem is lehetne aktuálisabb. Éppen ma tekertem be a palack csatlakozásánál a menetet teflonszalaggal. Ártani gondolom nem árt. :)
 
A kérdés nem is lehetne aktuálisabb. Éppen ma tekertem be a palack csatlakozásánál a menetet teflonszalaggal. Ártani gondolom nem árt. :)
Ártani nem árt, de nem is használ, ;) hiszen ha nem jó a tömítés, akkor a hollandi közepénél mindenképpen fog ereszteni.
 
Ártani nem árt, de nem is használ, ;) hiszen ha nem jó a tömítés, akkor a hollandi közepénél mindenképpen fog ereszteni.
A tömítés még teljesen jó. A biztonságérzetemet akartam növelni, ezek szerint nem jött össze. :)
 
Back
Oldal tetejére