• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Na, ma lecsekkoltam a bettákat. Szóval, ha valaki szereti ezeket a halakat, akkor most tényleg vannak köztük olyan különleges színben és fátyolban pompázó hímek, hogy nehéz is lesz dönteni, melyiket válasszuk.
Érdemes mielőbb benézni és hazavinni az egyik “szépséget”!
 
Hali!

Becsigásodtunk a héten. :)
Jött töménytelen mennyiségű Süncsiga,csíkosak és szép tüskések.
Kaptunk utánpótlást Vörös verseny csiguszokból is.
Nagy kihagyás után ismét érkezett mini Tylo. @star67
Vissza került a repertoárba a Pettyesszárnyú razbi.
Többen érdeklődtetek a galéria akikban lakó cbs garnélák iránt,ezért limitált mennyiségben,de van belőlük is. @Cipo3
 
Be is költözött hozzám néhány újabb kis mini tylo.
Állítólag idén már nem várható belőlük újabb szállítmány, tehát ha valaki vágyik erre a csigafajtára, mindenképp szerezzen be pár darabot a GA-ból. Nagyon szép a színük, hibátlan a házuk és elég szaporák. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
 
Hali!

Becsigásodtunk a héten. :)
Jött töménytelen mennyiségű Süncsiga,csíkosak és szép tüskések.
Kaptunk utánpótlást Vörös verseny csiguszokból is.
Nagy kihagyás után ismét érkezett mini Tylo. @star67
Vissza került a repertoárba a Pettyesszárnyú razbi.
Többen érdeklődtetek a galéria akikban lakó cbs garnélák iránt,ezért limitált mennyiségben,de van belőlük is. @Cipo3
Na tessék megneveztél és nem kapok róla jelzést. :D Sajnos koronás vagyok, vagy nem, de mindenképpen beteg, szóval én most kihagyom. Ezer köszönet. S érdekelni is fog, de csak ha meggyógyultam +2 hét. Ha elfogy hát így jártam.
 
Úton van az új Chihiros szállítmányunk, amiben olyan lámpák is érkeznek, amit első körben nem hoztunk. Pl WRGB nagy méretek.
De jön a Chihiros C2 RGB verzió is. Reméljük hónap végére vámolva már a boltban lesz.

Szintén úton az Aquario szállítmány. Itt is érkeznek az új diffúzorok, többek között ez a tiny verzió is, amit ebben a nanoban használunk már egy ideje sikeresen. --- lásd alul

A COVID miatt picit akadozik a növényellátás. A pontos okát nem tudjuk, de elég sok növény hiányzik a kínálatból. Természetesen ettől eltekintve hetente rendeljük a friss növényeket minden kertészetből.

És végre leadtunk egy nagyobb ADA növényrendelést is. Reméljük hamarosan ez is a boltban lesz.


MK7A0181.jpg
 
Back
Oldal tetejére