• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Sziasztok !
Mikorra várható a webshopban ?
 
Sziasztok !
Mikorra várható a webshopban ?

Rengeteg más talaj van már a kínáltunkban. Nem várható belőle.
 
Kifutott az ADA Amazonia készletünk, mostantól az ADA Amazonia II van polcon. Változatlanul 3 és 9 literes kiszerelésekben van. A lényegi különbség, hogy kevésbé ködösít indításkor, és kisebb az ammonia-csúcs az első hetekben. NEM összekeverendő a workshopon bemutatott Amazonia ver. 2 termékkel, ez később kerül csak forgalomba.
 
Nincs, a héten fogyott el a sima Amazonia, az ADA workshopon az Amazonia ver 2-t használták ami megint más. De nincs ember a földön aki működő akvariumban megmondja a különbséget.
 
Hahó!
Aki panda csíkot szerzett volna be és még nem tette,van még egy 10 db. Érdemes lehet lecsapni rá,mert mindkét forrást kimerítettük,sanszos,hogy sokáig nem lesz megint.
Másik bomba hírem pedig a csoki gurámi. @Sestertius
Szintén érdemes lecsapni rájuk,mert ebből sem kaptunk sokat és az is a fele a forrásunk készletének. Kis pici,csini méret és már jól néztek ki a zacsiban is.
Van még szépen vörös verseny csigából és érkezett megint fehér herkules csiga is.
Brigiből ki vagyunk tömbe,egyelőre stabil az ellátás.Ráadásul még csini pirosak is. :)
 
Hahó!
Aki panda csíkot szerzett volna be és még nem tette,van még egy 10 db. Érdemes lehet lecsapni rá,mert mindkét forrást kimerítettük,sanszos,hogy sokáig nem lesz megint.
Másik bomba hírem pedig a csoki gurámi. @Sestertius
Szintén érdemes lecsapni rájuk,mert ebből sem kaptunk sokat és az is a fele a forrásunk készletének. Kis pici,csini méret és már jól néztek ki a zacsiban is.
Van még szépen vörös verseny csigából és érkezett megint fehér herkules csiga is.
Brigiből ki vagyunk tömbe,egyelőre stabil az ellátás.Ráadásul még csini pirosak is. :)
Végre!!!
Reggel megyünk is be, köszönöm! :)
 
Megjött a nyomiéllátásom, és hát mit szépítsem, szerettem volna elverni egy részét. Nem sikerült.
Gondolom az Araki WS is közrejátszott, de ADA-féle H. pinnatifida UK már nincs.
Mivel már a WS-on @viktorlantos mondta, hogy a beszerzés kicsit macerás, mivel Indiából érkeznek a növények.
Kérdésem, hogy sacc per kábé mire lehet számítani, hogy újra lesz a polcokon, ill. a webshopban?
 
Megjött a nyomiéllátásom, és hát mit szépítsem, szerettem volna elverni egy részét. Nem sikerült.
Gondolom az Araki WS is közrejátszott, de ADA-féle H. pinnatifida UK már nincs.
Mivel már a WS-on @viktorlantos mondta, hogy a beszerzés kicsit macerás, mivel Indiából érkeznek a növények.
Kérdésem, hogy sacc per kábé mire lehet számítani, hogy újra lesz a polcokon, ill. a webshopban?
Addig majd kérünk abból, amit Araki akváriumából karbantartás címén ritkítanak!;)
Én az utolsó dobozról a pénztárnál egy netes rendelés kedvéért mondtam le. Az az áldott jó szívem.🤭
 
Back
Oldal tetejére