• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Újabb Glasgarten szállítmány jött. Ebben a körben kaptunk Shrimp Lolliest, most már nyalókázhatnak a garnélák.
View attachment 77105
Vegyétek, vigyétek, nem fogtok csalódni, király cucc!
Nálam az artémiást imádják a legjobban, meg a pygmik is nyalókáznak belőle alul, de a vegyes zacsi is jó választás, mert abból meg kiderül, a tieitek melyiket eszik a legszívesebben!
Köszi srácok, hogy meghallgattátok az imáinkat és szereztetek ebből is!😘
 
A seachemmel együtt kellett volna jönnie, de nem kaptuk meg, a potszivacsot viszont igen.
Úgy néz ki a héten megkapjuk külön szállítmánykent
MEGÉRKEZETT A TIDAL SZÁLLÍTMÁNY!

Mindjárt a shopban is élesítjük a szűrőket.
Koszi szepen az infokat, csak egy nappal kellett volna turelmesebbnek lennunk. :D
Egy 35-os bele is fog pottyanni a kosarba. ;)
 
Ebben a brutális melegben is rengeteg friss növényből tudtok csemegézni boltban.
A kiszállítás helyett a héten inkább a személyes vásárlást javasoljuk. A GLS autókban megfőnek a növények.

Szóval ha építenél, szépítenél most van miből. Befutott mindhárom kertészet szállítmánya.

A kis pocok bőrébe bújva Viktor voltam :)
 
Ebben a brutális melegben is rengeteg friss növényből tudtok csemegézni boltban.
A kiszállítás helyett a héten inkább a személyes vásárlást javasoljuk. A GLS autókban megfőnek a növények.

Szóval ha építenél, szépítenél most van miből. Befutott mindhárom kertészet szállítmánya.

A kis pocok bőrébe bújva Viktor voltam :)
De rendi vagy @viktorlantos ! Ha a parom gepet megkaparintjak a kollegak minimum:"Mindenki vendegem egy sorre!"
Ha a fonoket: " Iden az Adriara megyunk vitorlazni csapatot epiteni!"
De kaptam mar pucer nos fotot az uzsis taskajaban is! :ROFLMAO:
 
Na de @Zuzmi, itt ő a főnök. Mit írjon Dani nevében? "Ezentúl növényeink vasárnaponként is elérhetők, mert ezentúl önkéntesen vállalom a vasárnapi nyitvatartást". ???
:D
Szerintem Viktor csak túl sok növényt adott el a fórum által és kirúgták, nem tud a sajátjával bejelentkezni (és még így is tovább árul) :D
 
Szóval aki kedvet kapott ugorjon be bátran :) Kellemes hűvös van a boltban.
Bár a hétfő kiesett, de így is 2 család járt nálunk az államokból kedd szerdán. Az egyik San Francisco-ból utazott hozzánk a másik az ország másik végéből.
Volt 2 család Ausztriából és egy Münchenből és Berlinből is. A héten többet beszéltünk angolul a boltban mint magyarul. Ne hagyjuk, hogy ez megtörténjen! :) :)

Azért szuper érzés, hogy sokan a YT videók miatt kerekednek fel a világ másik végéről, hogy megnézzenek minket élőben. :love:🙏
 
Hahó!

Rég jelentkeztem,itt az ideje pótolni. :)
Bekeményítettünk csiga fronton:klassz most nagyon a zebra és hagyma csigusz és szép csíkos most a süni is.Nyúl csigák vannak több méretben és színben.Klassz most a pagoda is és a végére egy kis újdonság:fehér herkules csiga.Annyira szép a házuk,hogy kerestem rajta a made in feliratot. :)
Továbbra is jó az ellátás notropisból.Ha még nem győzött meg ez a halacska,érdemes kikukucskálni a kertünkbe.Egy nagyobb csapat úszkál a tóban és egyik szebb,mint a másik.Látni kell. ;)
Kalászokból is van pár tuti:szép,kerek werneriket tudok javasolni,de a paskai és a gertrudae és jó választás,ha színes,mozgékony halakat szeretnél.
Kezd csini színe lenni a pentazonaknak és ha már márna,akkor a titteyak is hasonlóan jó színekben pompáznak.
Törpe razbórákból is klassz a felhozatal.
A maculatusok kellemes pirosak és most a merah is bekerült megint a választékba.
A többi nano hallal egyetemben újabban a garnélás soron találhatjátok meg őket.
Ha már ennél a szekciónál tartok,megemlítem,hogy bettából is nagy a választék és végre dumbo is van megint.
Ramiból szép most a kék és van narancs fejű kék is.
Természetesen ez nem a teljes lista,csak szemeztem belőle,mint mindig.

Végezetül a jó időre való tekintettel arra gondoltunk,hogy egy kis akcióval kedveskedünk nektek.Holnapi naptól a hónap utolsó napjáig 15% kedvezményt adunk minden hal,csiga és garnéla árából.
A kedvezmény igénybevételéhez viszont ez alkalommal egy titkos jelszót kell a kasszánál elmondanotok,ha már kezetekben a zsákmány,ami a következő: „befogadunk a magas víz alatt,mint díszhalat”.
A kedvezmény csak a jelszó elmondása után kerül levonásra,e nélkül nem él az akció.
 
Én ma már voltam a boltban GG garnéla nyalóka pálcikákért, mert nincs az a mennyiség, ami el ne fogyna itthon, és a kellemesen hűs boltban volt időm végigcsodálni a növényáradatot. Tényleg fantasztikus a felhozatal.
Azt meg külön sajnálom, hogy nincs egy nagy akváriumom, mert a szívem szakadt meg, hogy nem vihettem haza legalább egy Herkules csigát. Ezt a fajtát eddig még sosem láttam, de szerelem volt első látásra.
Aki teheti, vegyen belőle, amíg még van, mert ámulat és bámulat. Igazi ékszere lehet egy akváriumnak!:love:
 
Sziasztok.
Myrio tuberculatumból pár tövet vásárolnék, de a shopban készlethiányt látok. Lehet már el is fogyott? Köszi. Tomi

Szombaton el is fogyott, illetve nincs rá sajnos állandó beszerzési forrásunk.
 
Back
Oldal tetejére