• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Növényfejek,figyelem! :)

A hétvégére való tekintettel igyekeztünk feltankolni mindenből,mi szem-szájnak ingere:
Tele vagyunk szép,nagy zöld neonokkal.
Nagyon szépek a méz és a kobalt gurámik,utóbbiból van színben passzentos lány is.
Van még ruby tetra bőséggel,de csapjatok le rá,mert nem állandó belöle az ellátás.
Érkezett p.paskai,hiányzott a palettáról mostanában.
Szép pirosak az amandák és jó pocakosak is,már nem kell hízlalni őket.
Endlerből három féle színváltozatból is válogathattok. ;)
Felkerült a kínálatba a cory.similis.Nagyon mutatós kis harcsa.
Sikerült végre szerezni lovacska lazacot,nekem nagy kedvencem a nem mindennapi testtartásával.
Szépek a crs garnélák,jól sikerült a színkeverés. :)
Még egy újítás a végére:brevibora dorsiocellata.Egyszerű,de mutatós csapat hal,szépen együtt mozognak.
Nagy választék van betta hímekből és van hozzájuk pár lány is.
A szokásos algázókból tele vagyunk:zebra,hagyma,süni és sisak - csigák,otocinclus,amano garnéla,sziámi algázó;van minden,ha segítség kell az algák ellen.

A dekor szekció is fel lett szépen töltve,hogy legyen miből válogatni.Gyertek,gyertek... :)
 
Növényfejek,figyelem! :)

A hétvégére való tekintettel igyekeztünk feltankolni mindenből,mi szem-szájnak ingere:
Tele vagyunk szép,nagy zöld neonokkal.
Nagyon szépek a méz és a kobalt gurámik,utóbbiból van színben passzentos lány is.
Van még ruby tetra bőséggel,de csapjatok le rá,mert nem állandó belöle az ellátás.
Érkezett p.paskai,hiányzott a palettáról mostanában.
Szép pirosak az amandák és jó pocakosak is,már nem kell hízlalni őket.
Endlerből három féle színváltozatból is válogathattok. ;)
Felkerült a kínálatba a cory.similis.Nagyon mutatós kis harcsa.
Sikerült végre szerezni lovacska lazacot,nekem nagy kedvencem a nem mindennapi testtartásával.
Szépek a crs garnélák,jól sikerült a színkeverés. :)
Még egy újítás a végére:brevibora dorsiocellata.Egyszerű,de mutatós csapat hal,szépen együtt mozognak.
Nagy választék van betta hímekből és van hozzájuk pár lány is.
A szokásos algázókból tele vagyunk:zebra,hagyma,süni és sisak - csigák,otocinclus,amano garnéla,sziámi algázó;van minden,ha segítség kell az algák ellen.

A dekor szekció is fel lett szépen töltve,hogy legyen miből válogatni.Gyertek,gyertek... :)

Esetleg red racer nerite csigát nem terveztek beszerezni? Jurijs egyik akváriumában láttam száguldani egyet nemrég.
 
Jövő héttől ismét lesznek fém szűrővédők! Visszatérnek a kínálatba. Ráadásul a klasszikus verzió amivel az első időben kezdtük még. Ami rásimul az üvegre.

Érkeznek üveg skimmeres szűrőcsövek. Jövőhéten visszatérnek a mágnesszelepek is végre a kínálatba a hosszabb kihagyás után.

Érkezik egy új akvárium család, amiről hamarosan bővebben is írunk majd.

Elkezdtük gyártani a CNC-s prémium bútorainkat is amit neked kell összeszerelned. A gép méretei miatt csak egy bizonyos méretig működik most még, de a divatosabb kis méretű bútorok már így is kérhetőek, rengeteget spórolva a szállításon.

73365

73367

73368

73369

73370
 

Attachments

  • green-aqua-premium-butor-lapraszerelt-2.jpg
    green-aqua-premium-butor-lapraszerelt-2.jpg
    178.5 KB · Megtekintések: 36
Akik ott voltak a Filipe workshopon volt több növény újdonság amit használt. Meglátjuk mennyire lesznek az állandó Aquaflora kínálatban, de igyekszünk beszerezni őket.

Nekem talán ők voltak így elsőre újdonságok:
Anubias barteri var nana Paxing
Rotala Yao Yai

A Dennerlétől is érkeznek új belistázások:

Bucephalandra spec. Mini Needle Leaf In Vitro
Bucephalandra spec. Serimbu Brown
Riccardia chamedryfolia In Vitro
Helenthium tenellum In-Vitro (the narrow variety with purple petals)

Szerintem a jobb idővel érkezik még néhány újdonság a következő hetekben.
 
Akik ott voltak a Filipe workshopon volt több növény újdonság amit használt. Meglátjuk mennyire lesznek az állandó Aquaflora kínálatban, de igyekszünk beszerezni őket.

Nekem talán ők voltak így elsőre újdonságok:
Anubias barteri var nana Paxing
Rotala Yao Yai

A Dennerlétől is érkeznek új belistázások:

Bucephalandra spec. Mini Needle Leaf In Vitro
Bucephalandra spec. Serimbu Brown
Riccardia chamedryfolia In Vitro
Helenthium tenellum In-Vitro (the narrow variety with purple petals)

Szerintem a jobb idővel érkezik még néhány újdonság a következő hetekben.
Rotala narancslé lesz a palettán, @viktorlantos ? A kettő együtt (R. ajjaj és narancslé - már csak így fogom őket hívni 🤪) nagyon bejött Filipe ültetésénél.
 
Érkeztem üveg skimmerek a mai napon. Továbbá jött szűrővédő mindkét méretben.
73565

73566
 
Jövő héttől ismét lesznek fém szűrővédők! Visszatérnek a kínálatba. Ráadásul a klasszikus verzió amivel az első időben kezdtük még. Ami rásimul az üvegre.

Érkeznek üveg skimmeres szűrőcsövek. Jövőhéten visszatérnek a mágnesszelepek is végre a kínálatba a hosszabb kihagyás után.

Érkezik egy új akvárium család, amiről hamarosan bővebben is írunk majd.

Elkezdtük gyártani a CNC-s prémium bútorainkat is amit neked kell összeszerelned. A gép méretei miatt csak egy bizonyos méretig működik most még, de a divatosabb kis méretű bútorok már így is kérhetőek, rengeteget spórolva a szállításon.

View attachment 73365

View attachment 73367

View attachment 73368

View attachment 73369

View attachment 73370
Lehet tudni mennyi lesz az ára,mondjuk egy 60x30x60 butor?
 
Back
Oldal tetejére