• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Sajnos régóta nem elérhető a Tropicánál sem, másnak meg a palettán se szerepel, így nem tudunk pontos beérkezést mondani. Ilyesmi kérdéseket inkább a szállítmány beérkezések topikba legközelebb ;)
S a GA nem esne neki nagyüzemben esetleg? Mert én is régóta várok rá.
 
Sziasztok!

GA-s zselés eleocharis acicularis mini mikor lesz kb elérhető? Egy ideje figyelgetem a webshopot de sajnos nincs készleten. :(
 
Sziasztok!

GA-s zselés eleocharis acicularis mini mikor lesz kb elérhető? Egy ideje figyelgetem a webshopot de sajnos nincs készleten. :(
Az Acicularis mini nálunk még Parvula mini néven fut (ugyanaz a növény, csak különböző termesztők különböző helyre sorolják, egy-két éve még a Tropicánál is parvula mini volt). Szerintem van jött belőle leltár alatt, holnap megnézzük és visszakapcsoljuk a shopban, ha van. Sima acicularis volt a régi zselés forrásunknál, az újnál egyelőre nincs, már jeleztük, hogy szükség lenne rá, de nincs infó, hogy lesz-e, addig a Dennerlénél találod meg cserepesben.
 
Ezt most nem értem, beteszitek a 650L-esbe és nő. Leszeditek és eladjátok. Persze egyértelműen nem értek hozzá. Miben más mint a többi zselés moha amit árultok?
Egyik termesztőnél sincs zselés formában Fissi, egyelőre nem tudják megcsinálni. Akváriumban nevelt növényt nem árulunk, ennek sok oka van, nem kezdeném részletezni.
 
Az Acicularis mini nálunk még Parvula mini néven fut (ugyanaz a növény, csak különböző termesztők különböző helyre sorolják, egy-két éve még a Tropicánál is parvula mini volt). Szerintem van jött belőle leltár alatt, holnap megnézzük és visszakapcsoljuk a shopban, ha van. Sima acicularis volt a régi zselés forrásunknál, az újnál egyelőre nincs, már jeleztük, hogy szükség lenne rá, de nincs infó, hogy lesz-e, addig a Dennerlénél találod meg cserepesben.
Szuper, koszonom! Szallitas meg megy igaz? Nincs meg akkora hideg...
 
Sziasztok!

A webshop szerint továbbra sincs GA-s parvula mini. Ezek szerint valóban nincs, vagy van esetleg infó azóta róla?
 
Back
Oldal tetejére