• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Zöld neonotok nincs olyan ami nem fostos?
100 darab van az akvában de mintha ott sem lennének. :(
 
Hölgyek,urak!

Karácsony közeledtével feltöltöttük a dekor készleteket.Tele van minden láda,mi szemnek és kéznek ingere.Továbbá még egy jó hírrel szolgálhatok.Elkészült a legó asztalunk.Mostantól európai módon lesz lehetőségetek scapet építeni a boltban,ahogy azt illik. :D
Remélem,a napokban készül róla valami használható fotó is.
Szóval minden adott hozzá,ha egy jót szeretnél építeni mondjuk az ünnepek alatt. ;)
 
Hölgyek,urak!

Karácsony közeledtével feltöltöttük a dekor készleteket.Tele van minden láda,mi szemnek és kéznek ingere.Továbbá még egy jó hírrel szolgálhatok.Elkészült a legó asztalunk.Mostantól európai módon lesz lehetőségetek scapet építeni a boltban,ahogy azt illik. :D
Remélem,a napokban készül róla valami használható fotó is.
Szóval minden adott hozzá,ha egy jót szeretnél építeni mondjuk az ünnepek alatt. ;)
ADA vasfát is feltöltöttétek? :) (y)
 
Sziasztok!
Befutott már az ADA szállítmány hozzátok? Sajnos kifogytam a növénytápokból és szinte SOS-ben kéne rendelnem hogy az ünnepekre is jusson étel a növényeimnek :)
 
Üdv!

Érdeklődnék,hogy ADA Step-2 növénytáp érkezik -e a közeljövőben, ill. ha nem akkor milyen tápkombival tudom helyettesíteni.
Köszönöm: Attila
 
Üdv!

Érdeklődnék,hogy ADA Step-2 növénytáp érkezik -e a közeljövőben, ill. ha nem akkor milyen tápkombival tudom helyettesíteni.
Köszönöm: Attila

A Brighty-K, Step 1-2-3, Eca trió helyett már a Brighty-K vagy Neutral-K, Mineral és Iron vonal megy. A step-eket gondolom kivonták a forgalomból.
 
Szia @viktorlantos ,
Holnap esti vàsàrlàsokat küldtök külföldre a pénteki nap folyamàn? Vagy azok màr csak Januàr 5.-e utàn kerülnek kiküldésre?

Köszi [emoji119]
 
Szia @viktorlantos ,
Holnap esti vàsàrlàsokat küldtök külföldre a pénteki nap folyamàn? Vagy azok màr csak Januàr 5.-e utàn kerülnek kiküldésre?

Köszi [emoji119]

Hát ez jó kérdés. A következő két napra is már egy tonna rendelés vár küldésre. Ahogy haladunk küldjük, de most ígéretet nem mernék tenni.
Közel egy heti rendelésállomány vár feldolgozásra.
 
Hát ez jó kérdés. A következő két napra is már egy tonna rendelés vár küldésre. Ahogy haladunk küldjük, de most ígéretet nem mernék tenni.
Közel egy heti rendelésállomány vár feldolgozásra.

Akkor úgy számolok, hogy nem. Köszi a gyors választ Viktor[emoji108][emoji846]
 
Január első hetében ráadásul leltározunk, így a csomagküldés január 7-én folytatódik, ezzel érdemes számolni! Nem néztem a beérkezőket itthonról, de valószínűleg a csütörtök-péntek lemegy az elmúlt pár napban érkezett rendelések kiszolgálásával, így a frissebbek tolódnak.
 
Back
Oldal tetejére