• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Értem köszi,akkor ezek szerint úgy vannak összerakva,hogy az alsó rész veszi fel az egyenetlenséget,és akkor ahogy mondtad a felső rész pedig lámpavezető illetve dekor.MIndenesetre pofás "kis" egységcsomag :)
 
attibva said:
Inadsz, te melóztál lent a garázsban? GERONIMO most esik le... :lol: :lol:

yup :D
Egyébként szerintem még egyszer találkoztunk a boltban, valamelyik szerdán vagy csütörtökön.
 
óóó basszus, hát miért nem vágtál hátba, hogy "szevasz attibva, inadsz vagyok" ? :D :lol: (ha tudtam volna, nekivetkőzök, és segítek :mrgreen: ) Most így én mardtam szégyenben, hogy mint az uraság beállítottam, előszedettem a cuccokat, és odébbálltam :mrgreen:
 
attibva said:
óóó basszus, hát miért nem vágtál hátba, hogy "szevasz attibva, inadsz vagyok" ? :D :lol: (ha tudtam volna, nekivetkőzök, és segítek :mrgreen: ) Most így én mardtam szégyenben, hogy mint az uraság beállítottam, előszedettem a cuccokat, és odébbálltam :mrgreen:

Mert nem lebeg ott feletted a nickneved, és nem ismertelek meg :D
 
Valóbban nagyon különleges ez az üveg állvány. Nekem már egy kicist túl futurisztikus is, de az biztos hogy egy olyan boltban mint a GA, vagy egy nagyon modern berendezésű minimalista lakásban nagyon jól mutatna. Kérünk majd még róla képeket... :) :thumbup:
 
outro, ebben teljesen igazad van! :thumbup: Ehhez a szetthez már a lakást is igazítani kell! :lol:
 
Befutott az új Aqua Journal a 191-es szám. Holnaptól már átvehető a boltban illetve most már rendelhető a shopból is. :angel:
 
Hogy lehet az, hogy a pdf-ben letölthető augusztusi szám az a nyomtatott 188-as?
Vagy ez normális, vagy én néztem be valamit?
 
HoZee said:
Hogy lehet az, hogy a pdf-ben letölthető augusztusi szám az a nyomtatott 188-as?
Vagy ez normális, vagy én néztem be valamit?

Gondolom egy korábbi próba számmal indultak ízelítőnek. De az is lehet hogy a webes kiadás elmarad majd a nyomtatott kiadványtól.
 
Szerdán friss Tropica szállítmány érkezik. Ha csemegézni szeretnél a növényekből szerda délután ugorj be hozzánk. :angel:
 
Holnap Tropica. Ma pedig néhány garnival gyarapodtunk. Tigris garnéla, Sakura, Orange garnéla jött. Nano fronton még Boraras Brigittae, ami érdekes lehet. Van csigaevő csigusz és Otocinclus is. Természetesen egy rakat amano garnéla kíséretében.

Holnap végre megérkezik a halas állványunk és elkezdhetjük a következő fejlesztéseket. :angel: :thumbup:
 
Megérkezett a Tropica szállítmány.
A beragadt rendeléseket a mai nappal küldjük. Aki személyesen szeretne csemegézni, most még van miből :angel:
 
Pár napon belül garnéla szállítmány érkezik.

A következő fajtákból kapunk:

RED CRS S
RED CRS SS
RED CRS SSS
RED CRS SSSS - K14 flowerhead

Újdonságként:
BLACK CRS SSSS - K14
Taiwan Bee

Így szépen kiegészül az állományunk. :angel:

A jelenlegi lista garnikból:

CRS RED Mix
CRS RED S
CRS RED SS
CRS RED SSS
CRS RED SSSS
CRS BLACK S
CRS BLACK SS
Tigris garnéla
Sakura Garnéla
Yellow Fire
Orange Shrimp
Amano garnéla

Mai napon végre megjött a halas állvány, így a következő hetekben ennek a beizzításával foglalatoskodunk majd és remélhetőleg sok-sok különleges halaccsal egészülünk ki az őszre. :thumbup:
 
Megérkezett a nano lámpa szállítmányunk. 13 és 20 wattos nano-ra ültethető lámpák fehér, fekete és szürke színben. :angel:
 
Érkezett még egy érdekes dolog.Wave box külső (!) szülőkarantén:
http://www.greenaqua.hu/catalogsearch/r ... ant%C3%A9n

Nagyon ötletes megoldást ;)
4649_a1b.jpg


4649_a2b.jpg
 
Végre megérkeztek a pumpafejek a tápjainkhoz. Hallelujah. :angel:

Jövőhét elejére várunk egy-két szállítmányt. Jönnek Easy Life termékek, jön egy új Easy Life termék is, amit Blue Exit-nek hívnak. BGA - Cyano algára használható.
Jönnek CO2 cuccok nyomáscsökkentő, mágneszelep stb.

És jön egy játék is nekünk, amit remélhetőleg hamarosan meg tudunk majd mutatni ;)
 
viktorlantos said:
Jövőhét elejére várunk egy-két szállítmányt. Jönnek Easy Life termékek, jön egy új Easy Life termék is, amit Blue Exit-nek hívnak. BGA - Cyano algára használható.Jönnek CO2 cuccok nyomáscsökkentő, mágneszelep stb.

Beérkezett. Pótoltuk készleteinket, így a papillon termékek, easy life termékek és aqua medic is fel lett töltve.

Ha minden igaz ma jön még JBL, Hydor. Szerdán pedig friss Tropica szállítmány érkezik sok sok növénnyel.
Jah és a garnélák természetesen a hét második felében. :angel: :thumbup:
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy befutott e ma a friss Tropica szállítmány.Különösen anubias coffeefolia,echinodorus tenellus és bacopa australis érdekelne.Ha vannak holnap délelőtt beugranék értük.
Előre is köszi!
 
Back
Oldal tetejére