• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Én már be is szereztem egy motyót! :lol: Nagyon faszántos ez a csőtisztító! Neki is estem azonnal a lily pipe-ok meg a gumicsövek kitakarításának! Patyolat tiszták lettek!! :clap: :clap: Köszi Viktor! ;)
 
attibva said:
Én már be is szereztem egy motyót! :lol: Nagyon faszántos ez a csőtisztító! Neki is estem azonnal a lily pipe-ok meg a gumicsövek kitakarításának! Patyolat tiszták lettek!! :clap: :clap: Köszi Viktor! ;)

;) Örülök, hogy eredményes volt a dolog. :thumbup:
 
viktorlantos said:
Megjöttek a motyók. Most csomagoljuk őket.

Az új difik mérete meglepett. Kicsit nagyobb, mint az inline difiknél megszoktuk. De még mindig kicsi egy reaktorhoz képest.
Masszív darabnak tűnnek.

Van belőlük bőven? Kellene belőle egy a szimplából (16/22), meg 1 vagy 2 db visszacsapószelep a menetesből, ha az is jött. Ha nem sok van belőle, rakhatnátok nekem el, és valamelyik nap beugrom érte.
Egyébként ha tudsz csinálhatnál róla egy képet addig is.
 
HoZee said:
Van belőlük bőven? Kellene belőle egy a szimplából (16/22), meg 1 vagy 2 db visszacsapószelep a menetesből, ha az is jött. Ha nem sok van belőle, rakhatnátok nekem el, és valamelyik nap beugrom érte.
Egyébként ha tudsz csinálhatnál róla egy képet addig is.

Holnap félreteszem neked és megpróbálom lefotózni ettől függetlenül. :angel:
 
HoZee said:
viktorlantos said:
Holnap félreteszem neked és megpróbálom lefotózni ettől függetlenül. :angel:

Köszönöm!

A méret jól látható a következő fotón

5869006655_25bf8d6694_z.jpg


Kipróbáltuk a hálós szűrő védőt is. Praktikus és kis helyet foglal. Most már jobban is szaporodhatnak a Tigrisek ebben az akiban. ;)

5869007465_fd2a788859_z.jpg
 
addam said:
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy Kálium-Szulfát (K2SO4) mikorra várható, hogy lesz?

Szió, gyártás alatt van. Várhatóan pár héten belül. Sajnos pontos időpontot még nem tudok mondani. Hétfőn rákérdezek Atiéktól, ők intézik, csak most szabi volt.
 
viktorlantos said:
addam said:
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy Kálium-Szulfát (K2SO4) mikorra várható, hogy lesz?

Szió, gyártás alatt van. Várhatóan pár héten belül. Sajnos pontos időpontot még nem tudok mondani. Hétfőn rákérdezek Atiéktól, ők intézik, csak most szabi volt.

Szia, köszi az információt.
 
bitumen said:
Sziasztok!

Japó konténer várhatóan mikor érkezik? A két hónap lassan eltelik.

Korábbi infók alapján a hétvégén kötött ki a hajó. Innen kb. még 2 hét ha minden igaz. (Beszállítás, vámolás).
Amint van új infóm jelentkezem.
 
viktorlantos said:
bitumen said:
Sziasztok!

Japó konténer várhatóan mikor érkezik? A két hónap lassan eltelik.

Korábbi infók alapján a hétvégén kötött ki a hajó. Innen kb. még 2 hét ha minden igaz. (Beszállítás, vámolás).
Amint van új infóm jelentkezem.

Olaszországba érkezik a hajó, amúgy?
 
Holnap friss növények érkeznek a Tropica-tól.

Néhány hiánypótláson kívül hozattunk az új növényekből is:
zöld lótusz - Nymphoides sp. "Taiwan"
Jobb oldalon a fotón:
5869576138_d95b5e93dc_z.jpg


Ranunculus inundatus viewtopic.php?f=20&t=1854
Ezt már nagyon várjuk! ;) Mark akváriumában gyönyörű volt:

uber-1.jpg


Echinodorus 'Reni'
https://akvakertesz.hu/viewtopic.php?f=7&t=1906

Jön dekorszállítmány is. Sok sok fával, kövekkel. Érdemes lesz benézni hozzánk a héten.
 
Nagyon brutál mennyiség!!! Ezzel már tüzelni is lehetne egy hónapig télen :D :D :lol:
 
outro said:
Ezzel már tüzelni is lehetne egy hónapig télen :D :D :lol:
Ezt még olvasni is rossz volt :evil: :evil: :D :D mi házunk két hétig nem húzná szegény dekorfákkal :D:D
 
Back
Oldal tetejére