• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

star67

Legenda
Na, ma lecsekkoltam a bettákat. Szóval, ha valaki szereti ezeket a halakat, akkor most tényleg vannak köztük olyan különleges színben és fátyolban pompázó hímek, hogy nehéz is lesz dönteni, melyiket válasszuk.
Érdemes mielőbb benézni és hazavinni az egyik “szépséget”!

ZaCK

VIP kertész
Hali!

Becsigásodtunk a héten. :)
Jött töménytelen mennyiségű Süncsiga,csíkosak és szép tüskések.
Kaptunk utánpótlást Vörös verseny csiguszokból is.
Nagy kihagyás után ismét érkezett mini Tylo. @star67
Vissza került a repertoárba a Pettyesszárnyú razbi.
Többen érdeklődtetek a galéria akikban lakó cbs garnélák iránt,ezért limitált mennyiségben,de van belőlük is. @Cipo3

star67

Legenda
Be is költözött hozzám néhány újabb kis mini tylo.
Állítólag idén már nem várható belőlük újabb szállítmány, tehát ha valaki vágyik erre a csigafajtára, mindenképp szerezzen be pár darabot a GA-ból. Nagyon szép a színük, hibátlan a házuk és elég szaporák. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Cipo3

VIP kertész
Hali!

Becsigásodtunk a héten. :)
Jött töménytelen mennyiségű Süncsiga,csíkosak és szép tüskések.
Kaptunk utánpótlást Vörös verseny csiguszokból is.
Nagy kihagyás után ismét érkezett mini Tylo. @star67
Vissza került a repertoárba a Pettyesszárnyú razbi.
Többen érdeklődtetek a galéria akikban lakó cbs garnélák iránt,ezért limitált mennyiségben,de van belőlük is. @Cipo3
Na tessék megneveztél és nem kapok róla jelzést. :D Sajnos koronás vagyok, vagy nem, de mindenképpen beteg, szóval én most kihagyom. Ezer köszönet. S érdekelni is fog, de csak ha meggyógyultam +2 hét. Ha elfogy hát így jártam.

viktorlantos

Alapító
Admin
Úton van az új Chihiros szállítmányunk, amiben olyan lámpák is érkeznek, amit első körben nem hoztunk. Pl WRGB nagy méretek.
De jön a Chihiros C2 RGB verzió is. Reméljük hónap végére vámolva már a boltban lesz.

Szintén úton az Aquario szállítmány. Itt is érkeznek az új diffúzorok, többek között ez a tiny verzió is, amit ebben a nanoban használunk már egy ideje sikeresen. --- lásd alul

A COVID miatt picit akadozik a növényellátás. A pontos okát nem tudjuk, de elég sok növény hiányzik a kínálatból. Természetesen ettől eltekintve hetente rendeljük a friss növényeket minden kertészetből.

És végre leadtunk egy nagyobb ADA növényrendelést is. Reméljük hamarosan ez is a boltban lesz.

MK7A0181.jpg

Oldal tetejére