• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Érdeklődöm, hogy van-e esély arra, hogy bekerül a bolt kínálatába az ADA DOOA Neo Galss Air többi változata (az F, 20x20x35-ösön kívül), vagy esetleg a System Terra 30?
 
Érdeklődöm, hogy van-e esély arra, hogy bekerül a bolt kínálatába az ADA DOOA Neo Galss Air többi változata (az F, 20x20x35-ösön kívül), vagy esetleg a System Terra 30?
Mostanában lesz esedékes egy tengeri ADA rendelésünk. Ha van bármi egyedi igény ezekre tudunk előrendelést felvenni. A Terra 30 kb. 120-130 ezer forint körül lenne.
 
ök mennyire problémásak? nálam 10böl 3 élte túl az elsö pár napot!:confused: persze nem töletek!a maradék vígan kever tovább!
A boltban a lágy víz miatt simaliba.Elég ritkán van velük probléma.Otthon már 2 körben is próbálkoztam velük régebben (szintén lágyvízben),de mindig kikoptak lassan.Nem volt betegség,ettek is szépen,csak pár hetente mindig kiugrott egy.
 
A boltban a lágy víz miatt simaliba.Elég ritkán van velük probléma.Otthon már 2 körben is próbálkoztam velük régebben (szintén lágyvízben),de mindig kikoptak lassan.Nem volt betegség,ettek is szépen,csak pár hetente mindig kiugrott egy.
Cardiniákhoz tettem, a viz minőségre nem gyanakszom,, csak azért kérdeztem rá mivel irtad hogy egyenlöre stabil az ellátás!
 
ADA növények beérkezését a jelenlegi helyzetben nem tudjuk sajnos (Callicostella). A Dennerle Micranthemum tweedei a Monte Carlo csak átcímkézték, folyamatosan elérhető.
 
ADA növények beérkezését a jelenlegi helyzetben nem tudjuk sajnos (Callicostella). A Dennerle Micranthemum tweedei a Monte Carlo csak átcímkézték, folyamatosan elérhető.
Köszi, Tomi. Abban reménykedtem, hogy más cég is "gyárt" Callicostellát.
 
Back
Oldal tetejére