• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Sziasztok!
Érdeklődnek, hogy Ada Brighty K 300ml mikor lesz ismét elérhető? Webshop szerint jelenleg nincs készleten.
Előre is köszi a választ!

Üdv
Péter
 
Ajaj. Akkor holnap összerakok neki egy akvát. Sajnos türelmetlen vagyok és mindkét helyre raktam bettát. Azt hittem meghal valamelyik, mire találsz nekem. :X3:
Szombatnál előbb nem jutok be érte, de ha kiírjátok az egyik dragonra, hogy foglalt, azt megköszönöm. :D
Dragonból egy kékség van mindösszesen,de arra ma ki is írtam,hogy eladva. :)
Rendben,szombaton várni fog rád. :D
 
Egy kis kedvcsináló!

Ma több hetes hiány után ismét jött algázó géb.
Még nem reklámoztam,de végre pár hete van stabil ellátás Cory pygmaeusból. :)
A B. brigittae most első osztályú,ne hagyjátok ki,mert ritkán ennyire tutik!
Mai szállítmánnyal kaptunk csoki gurámikat,már a zacsiban is szépek voltak.
Törpesügér fronton is jól állunk:van egy csapat A.hongsloi,már szép,színesek a hímek.Szintén tudom ajánlani a narancs fejű kék ramikat is.
Szép színesek most a yellow laser coryik.
Galaxyból jött egy nagy csapat,már most csinik.
Garnélák terén is el voltunk fogyva,de érkezett: pinokkió,crs,narancs sakura és yellow fire.Most zsizseg minden garnis akvárium,ahogy szokott.Nem mellesleg a garnis aksik felett mostantól @danyi03 bettás fotóiból is megcsodálhattok néhányat nagy méretben. :)
Csiga fronton is volt erősítés:zebra,hagyma,sisak csigukból is tele vagyunk. @Zuzmi , @tsokee ha még esetleg aktuális a fekete süni,most az is érkezett.
Olajfoltos harcsa nem volt a listán,viszont ha minden jól megy,kapunk a héten pár extrát,de erről majd később. ;)
Dekor ügyileg is volt töltés mostanában.Van bőven red moor minden méretben,kisebb vasfák is vannak szép számmal és minden köves láda tele van.
 
Egy kis kedvcsináló!

Ma több hetes hiány után ismét jött algázó géb.
Még nem reklámoztam,de végre pár hete van stabil ellátás Cory pygmaeusból. :)
A B. brigittae most első osztályú,ne hagyjátok ki,mert ritkán ennyire tutik!
Mai szállítmánnyal kaptunk csoki gurámikat,már a zacsiban is szépek voltak.
Törpesügér fronton is jól állunk:van egy csapat A.hongsloi,már szép,színesek a hímek.Szintén tudom ajánlani a narancs fejű kék ramikat is.
Szép színesek most a yellow laser coryik.
Galaxyból jött egy nagy csapat,már most csinik.
Garnélák terén is el voltunk fogyva,de érkezett: pinokkió,crs,narancs sakura és yellow fire.Most zsizseg minden garnis akvárium,ahogy szokott.Nem mellesleg a garnis aksik felett mostantól @danyi03 bettás fotóiból is megcsodálhattok néhányat nagy méretben. :)
Csiga fronton is volt erősítés:zebra,hagyma,sisak csigukból is tele vagyunk. @Zuzmi , @tsokee ha még esetleg aktuális a fekete süni,most az is érkezett.
Olajfoltos harcsa nem volt a listán,viszont ha minden jól megy,kapunk a héten pár extrát,de erről majd később. ;)
Dekor ügyileg is volt töltés mostanában.Van bőven red moor minden méretben,kisebb vasfák is vannak szép számmal és minden köves láda tele van.
Jaaaj. Stipistopi fekisüni. Megyek a heten tapert. Hozzacsapok egy kis süniket. Koszi @ZaCK ! :love:
 
Figyelem! :)

A hétfőn beharangozott extrák befutottak.
Név szerint: Vittina waigiensis csiguszok érkeztek.Vegyes színekkel és mintázattal,nagyon csinik.
A másik versenyző pedig a Brevibora dorsiocellata macrophthalma,vagyis a pettyesszárnyú kisebbik verziója.
Érdemes lecsapni rájuk,mert nem jött sok. ;)
 
Utoljára módosított:
Vittina waigiensis csiguszok érkeztek.Vegyes színekkel és mintázattal,nagyon csinik.
Hoppá! Mennyire lehet pofátlannak lenni és ebből is elrakatni szombatig a fekete-sünik mellé? :) Mondjuk az ára is lekorlátozhatja a mennyiséget azért, azt lehet tudni? ;)
 
Egy kis kedvcsináló!

Ma több hetes hiány után ismét jött algázó géb.
Még nem reklámoztam,de végre pár hete van stabil ellátás Cory pygmaeusból. :)
A B. brigittae most első osztályú,ne hagyjátok ki,mert ritkán ennyire tutik!
Mai szállítmánnyal kaptunk csoki gurámikat,már a zacsiban is szépek voltak.
Törpesügér fronton is jól állunk:van egy csapat A.hongsloi,már szép,színesek a hímek.Szintén tudom ajánlani a narancs fejű kék ramikat is.
Szép színesek most a yellow laser coryik.
Galaxyból jött egy nagy csapat,már most csinik.
Garnélák terén is el voltunk fogyva,de érkezett: pinokkió,crs,narancs sakura és yellow fire.Most zsizseg minden garnis akvárium,ahogy szokott.Nem mellesleg a garnis aksik felett mostantól @danyi03 bettás fotóiból is megcsodálhattok néhányat nagy méretben. :)
Csiga fronton is volt erősítés:zebra,hagyma,sisak csigukból is tele vagyunk. @Zuzmi , @tsokee ha még esetleg aktuális a fekete süni,most az is érkezett.
Olajfoltos harcsa nem volt a listán,viszont ha minden jól megy,kapunk a héten pár extrát,de erről majd később. ;)
Dekor ügyileg is volt töltés mostanában.Van bőven red moor minden méretben,kisebb vasfák is vannak szép számmal és minden köves láda tele van.

Szia @ZaCK
Boraras brigi ből ha jól gondolom akkor van még cca 15 db?
Oto-ból 5?
Holnap zárás előtt beugranék értük, ha már necces a darabszám kérlek gondolj rám :)
 
Back
Oldal tetejére