• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Hahó!

Rég jelentkeztem,itt az ideje pótolni. :)
Bekeményítettünk csiga fronton:klassz most nagyon a zebra és hagyma csigusz és szép csíkos most a süni is.Nyúl csigák vannak több méretben és színben.Klassz most a pagoda is és a végére egy kis újdonság:fehér herkules csiga.Annyira szép a házuk,hogy kerestem rajta a made in feliratot. :)
Továbbra is jó az ellátás notropisból.Ha még nem győzött meg ez a halacska,érdemes kikukucskálni a kertünkbe.Egy nagyobb csapat úszkál a tóban és egyik szebb,mint a másik.Látni kell. ;)
Kalászokból is van pár tuti:szép,kerek werneriket tudok javasolni,de a paskai és a gertrudae és jó választás,ha színes,mozgékony halakat szeretnél.
Kezd csini színe lenni a pentazonaknak és ha már márna,akkor a titteyak is hasonlóan jó színekben pompáznak.
Törpe razbórákból is klassz a felhozatal.
A maculatusok kellemes pirosak és most a merah is bekerült megint a választékba.
A többi nano hallal egyetemben újabban a garnélás soron találhatjátok meg őket.
Ha már ennél a szekciónál tartok,megemlítem,hogy bettából is nagy a választék és végre dumbo is van megint.
Ramiból szép most a kék és van narancs fejű kék is.
Természetesen ez nem a teljes lista,csak szemeztem belőle,mint mindig.

Végezetül a jó időre való tekintettel arra gondoltunk,hogy egy kis akcióval kedveskedünk nektek.Holnapi naptól a hónap utolsó napjáig 15% kedvezményt adunk minden hal,csiga és garnéla árából.
A kedvezmény igénybevételéhez viszont ez alkalommal egy titkos jelszót kell a kasszánál elmondanotok,ha már kezetekben a zsákmány,ami a következő: „befogadunk a magas víz alatt,mint díszhalat”.
A kedvezmény csak a jelszó elmondása után kerül levonásra,e nélkül nem él az akció.

Tegnap leteszteltem, működik a jelszó, él a 15% kedvezmény!:love:
Vikinek és Lórinak ezúton is köszönöm a 8 sün és 2 zebra csiguszt!
 
Hétfőn megnézem a listán,ha gondolod.
Lassan aktuális lesz a dolog, az akvárium már ketyeg. Ha nem is giantot, valami vadasabb fajtát tudnál nézni a listán? Betta imbellist nem is merek kérdezni, de ha lenne, vevő lennék rá. Nem kellenek a flancos uszonyok. :D Esetleg ha most van az üzletben valami hasonló, szerényebb méretekkel megáldott példány, akkor holnap be is ugranék érte. :whistle:
 
Lassan aktuális lesz a dolog, az akvárium már ketyeg. Ha nem is giantot, valami vadasabb fajtát tudnál nézni a listán? Betta imbellist nem is merek kérdezni, de ha lenne, vevő lennék rá. Nem kellenek a flancos uszonyok. :D Esetleg ha most van az üzletben valami hasonló, szerényebb méretekkel megáldott példány, akkor holnap be is ugranék érte. :whistle:
Most nincs semmi ilyen.Esetleg plakát vagy giant,amit tudok talán szerdára,ha van listán.
Imbellist itthoni nagykerek nem tudnak,ezt pont nemrég informáltam le. :/
 
La Plata sajnos augusztus vége - szeptember.

Wellness most is 10% kedvezménnyel fut, sajnos hosszú évek után először emelnünk kellett a tápok árán, a Green Aqua Micro-macro változatlan áron futott, amióta megjelent, ezt eddig tudtuk tartani. A beszerzés már sokszor drágult ez idő alatt, ahogy minden a világban, de nem akartunk változtatni az árakon, amíg nem volt muszáj.
 
La Plata sajnos augusztus vége - szeptember.

Wellness most is 10% kedvezménnyel fut, sajnos hosszú évek után először emelnünk kellett a tápok árán, a Green Aqua Micro-macro változatlan áron futott, amióta megjelent, ezt eddig tudtuk tartani. A beszerzés már sokszor drágult ez idő alatt, ahogy minden a világban, de nem akartunk változtatni az árakon, amíg nem volt muszáj.
Mielőtt leírtam, megnéztem az árakat egyesével és összeadtam, mind a kettő 16e, 200Ft különbséggel. (1000ml)
 
A GA tápemelésről kicsit bővebben. Az elmúlt 10 évben egy kis vegyi keverőüzemmel dolgoztunk, de sajnos ők idén év elején befejezték a tevékenységet. Nyugdíj stb...
Szerencsések voltunk, hogy a bérek és más költségek kevésbé érintették a gyártást és inkább a csomagolási árváltozások miatt kellett időnként hozzányúlni a kiszerelésekhez/árakhoz.

Döntés előtt voltunk, hogy saját üzemet építünk és felvesszük a megfelelő szakikat, vagy továbbra is külső partnerrel gyártunk.

Lényeg a lényeg, hogy a minőséget szem előtt tartva mentünk tovább és egy megbízható partnert kerestünk a gyártásokhoz, hogy a következő évekre is gondtalanul tudjuk szállítani a tápokat és kiegészítőket.
Az átállással elment egy kis idő, de az elmúlt hónapokban már a Molar gyártja a tápjainkat. Ezzel együtt a költségek kb beduplázódtak. Ennek egy nagyon kis részét építettük most be az árakba.
 
Tegnap leteszteltem, működik a jelszó, él a 15% kedvezmény!:love:
Vikinek és Lórinak ezúton is köszönöm a 8 sün és 2 zebra csiguszt!
Az a vicces, hogy az eladók sem tudják pontosan, mit is kellene hallaniuk?
De ott végre kiderült számomra is, hogy honnét származik az idézet. ... és, hogy ki ötlötte ki, mint jelszót...? :whistle:
 
Az a vicces, hogy az eladók sem tudják pontosan, mit is kellene hallaniuk?
De ott végre kiderült számomra is, hogy honnét származik az idézet. ... és, hogy ki ötlötte ki, mint jelszót...? :whistle:
Kollégáim védelmében elmondanám,hogy eddig elég kevesen (tudtommal ketten) éltetek a lehetőséggel.Ezért van még egy kis zavar az erőben. :)
A fent említett probléma orvoslása végett arra buzdítanék mindenkit,hogy tessék kihasználni a halakra vonatkozó akciót,amig még tart! ;)
 
Utoljára módosított:
Kollégáim védelmében elmondanám,hogy eddig elég kevesen (tudtommal ketten) éltetek a lehetőséggel.Ezért van még egy kis zavar az erőben.
A fent említett probléma orvoslása végett arra buzdítanék mindenkit,hogy tessék kihasználni a halakra vonatkozó akciót,amig még tart! ;)
Nem kell őket megvédeni, nem bántásból írtam. ☮ :) Bocs.

... és mivel létezik az a fogalom, hogy "a többség igaza", félek, hogy velünk ( @star67 -el, és velem) van a baj. :unsure:
 
Figyelem,figyelem!

A nyárra való tekintettel bővítettük kicsit a dekorációs kínálatot két versenyzővel.
Vissza került a kínálatba a light pagoda kő:
78308

A másik egy új versenyző,mégpedig a seiryu premium dark.Mellette láthatjátok a képen a normál seiryut,az összehasonltás végett:
78309

Gyertek,még friss,ropogós. :)
 
Back
Oldal tetejére