• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

star67

Legenda
Újabb Glasgarten szállítmány jött. Ebben a körben kaptunk Shrimp Lolliest, most már nyalókázhatnak a garnélák.
View attachment 77105
Vegyétek, vigyétek, nem fogtok csalódni, király cucc!
Nálam az artémiást imádják a legjobban, meg a pygmik is nyalókáznak belőle alul, de a vegyes zacsi is jó választás, mert abból meg kiderül, a tieitek melyiket eszik a legszívesebben!
Köszi srácok, hogy meghallgattátok az imáinkat és szereztetek ebből is!😘

tsokee

VIP kertész
A seachemmel együtt kellett volna jönnie, de nem kaptuk meg, a potszivacsot viszont igen.
Úgy néz ki a héten megkapjuk külön szállítmánykent
MEGÉRKEZETT A TIDAL SZÁLLÍTMÁNY!

Mindjárt a shopban is élesítjük a szűrőket.
Koszi szepen az infokat, csak egy nappal kellett volna turelmesebbnek lennunk. :D
Egy 35-os bele is fog pottyanni a kosarba. ;)

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Ebben a brutális melegben is rengeteg friss növényből tudtok csemegézni boltban.
A kiszállítás helyett a héten inkább a személyes vásárlást javasoljuk. A GLS autókban megfőnek a növények.

Szóval ha építenél, szépítenél most van miből. Befutott mindhárom kertészet szállítmánya.

A kis pocok bőrébe bújva Viktor voltam :)

Zuzmi

VIP kertész
Ebben a brutális melegben is rengeteg friss növényből tudtok csemegézni boltban.
A kiszállítás helyett a héten inkább a személyes vásárlást javasoljuk. A GLS autókban megfőnek a növények.

Szóval ha építenél, szépítenél most van miből. Befutott mindhárom kertészet szállítmánya.

A kis pocok bőrébe bújva Viktor voltam :)
De rendi vagy @viktorlantos ! Ha a parom gepet megkaparintjak a kollegak minimum:"Mindenki vendegem egy sorre!"
Ha a fonoket: " Iden az Adriara megyunk vitorlazni csapatot epiteni!"
De kaptam mar pucer nos fotot az uzsis taskajaban is! :ROFLMAO:

Jopet

Legenda
Na de @Zuzmi, itt ő a főnök. Mit írjon Dani nevében? "Ezentúl növényeink vasárnaponként is elérhetők, mert ezentúl önkéntesen vállalom a vasárnapi nyitvatartást". ???
:D
Szerintem Viktor csak túl sok növényt adott el a fórum által és kirúgták, nem tud a sajátjával bejelentkezni (és még így is tovább árul) :D

viktorlantos

Alapító
Admin
Szóval aki kedvet kapott ugorjon be bátran :) Kellemes hűvös van a boltban.
Bár a hétfő kiesett, de így is 2 család járt nálunk az államokból kedd szerdán. Az egyik San Francisco-ból utazott hozzánk a másik az ország másik végéből.
Volt 2 család Ausztriából és egy Münchenből és Berlinből is. A héten többet beszéltünk angolul a boltban mint magyarul. Ne hagyjuk, hogy ez megtörténjen! :) :)

Azért szuper érzés, hogy sokan a YT videók miatt kerekednek fel a világ másik végéről, hogy megnézzenek minket élőben. :love:☺🙏

ZaCK

VIP kertész
Hahó!

Rég jelentkeztem,itt az ideje pótolni. :)
Bekeményítettünk csiga fronton:klassz most nagyon a zebra és hagyma csigusz és szép csíkos most a süni is.Nyúl csigák vannak több méretben és színben.Klassz most a pagoda is és a végére egy kis újdonság:fehér herkules csiga.Annyira szép a házuk,hogy kerestem rajta a made in feliratot. :)
Továbbra is jó az ellátás notropisból.Ha még nem győzött meg ez a halacska,érdemes kikukucskálni a kertünkbe.Egy nagyobb csapat úszkál a tóban és egyik szebb,mint a másik.Látni kell. ;)
Kalászokból is van pár tuti:szép,kerek werneriket tudok javasolni,de a paskai és a gertrudae és jó választás,ha színes,mozgékony halakat szeretnél.
Kezd csini színe lenni a pentazonaknak és ha már márna,akkor a titteyak is hasonlóan jó színekben pompáznak.
Törpe razbórákból is klassz a felhozatal.
A maculatusok kellemes pirosak és most a merah is bekerült megint a választékba.
A többi nano hallal egyetemben újabban a garnélás soron találhatjátok meg őket.
Ha már ennél a szekciónál tartok,megemlítem,hogy bettából is nagy a választék és végre dumbo is van megint.
Ramiból szép most a kék és van narancs fejű kék is.
Természetesen ez nem a teljes lista,csak szemeztem belőle,mint mindig.

Végezetül a jó időre való tekintettel arra gondoltunk,hogy egy kis akcióval kedveskedünk nektek.Holnapi naptól a hónap utolsó napjáig 15% kedvezményt adunk minden hal,csiga és garnéla árából.
A kedvezmény igénybevételéhez viszont ez alkalommal egy titkos jelszót kell a kasszánál elmondanotok,ha már kezetekben a zsákmány,ami a következő: „befogadunk a magas víz alatt,mint díszhalat”.
A kedvezmény csak a jelszó elmondása után kerül levonásra,e nélkül nem él az akció.

star67

Legenda
Én ma már voltam a boltban GG garnéla nyalóka pálcikákért, mert nincs az a mennyiség, ami el ne fogyna itthon, és a kellemesen hűs boltban volt időm végigcsodálni a növényáradatot. Tényleg fantasztikus a felhozatal.
Azt meg külön sajnálom, hogy nincs egy nagy akváriumom, mert a szívem szakadt meg, hogy nem vihettem haza legalább egy Herkules csigát. Ezt a fajtát eddig még sosem láttam, de szerelem volt első látásra.
Aki teheti, vegyen belőle, amíg még van, mert ámulat és bámulat. Igazi ékszere lehet egy akváriumnak!:love:

scarp

Főkertész

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Sziasztok.
Myrio tuberculatumból pár tövet vásárolnék, de a shopban készlethiányt látok. Lehet már el is fogyott? Köszi. Tomi
Szombaton el is fogyott, illetve nincs rá sajnos állandó beszerzési forrásunk.

Oldal tetejére