• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

ma már csak kettőt találtunk. De ők jöttek haza velem.
Már megérte... nem semmi amit a régi és a nagyobbik új művelnek. Nagyon egymásra találtak.
Egy kisebb is van, ő még nem érzi át annyira a rosszalkodást, de remélem belejön idővel.
Ötülök,hogy ennyire bejöttek. :)
Attival a nagykerben láttunk még hétfőn kb 30 darabot. :D
 
Még nem sürgős, a helye darabokban van egyelőre. Majd ha aktuális, zaklatlak titeket. Csak ha esetleg úszkált volna egy ott, akkor meglestem volna szombaton, hogy akar-e az áldozatom lenni. :D Köszi azért.
 
Még nem sürgős, a helye darabokban van egyelőre. Majd ha aktuális, zaklatlak titeket. Csak ha esetleg úszkált volna egy ott, akkor meglestem volna szombaton, hogy akar-e az áldozatom lenni. :D Köszi azért.
Mikor legutóbb rendeltünk egyet,fél évig volt bérelt helye.Ezért nem tartjuk. 😕
 
Tudom, és ahányszor mentem el akartam hozni, csak itthon nem engednek több bettát, mert már 7-et megöltem. Nem direkt és ki volt nyalva a fenekük, de ők az én átkom. De most munkahelyen dobok össze egyet, oda akarok majd vinni egy halat, hátha megszán és túléli. :"D
Nem akarok se cinikus, se szakkasztikus lenni, de nálad állatnak lenni, nem egy életbiztosítás... :sneaky:
 
Nem akarok se cinikus, se szakkasztikus lenni, de nálad állatnak lenni, nem egy életbiztosítás... :sneaky:
Csak bettának. A garnélák tömeges gyilkolása baleset volt. :D Másfél éve nem volt nagyobb elhullásom, csak az az 1-2 rajtakapott cory falatozás, de ott kiöregedés lehetett az ok, mert azóta se láttam semmi gyanúsat. Egyszer lesz egy olyan bettám, ami tovább bírja fél évnél. Most próbálkozok majd egy gianttal, az még nem volt. Vagy koronással. :ROFLMAO:

Nagyon bánom, hogy nem hoztam el szegénykét, most totál lelkiismeret furdalásom van. :(
 
ITT meg ovatossagra intettel mindenkit az ilyesmitol. :D
OFF:
Hivatalosan is kiégtem azoktól a hozzászólásoktól....
ON:
Lehet, hogy naív kérdés, de a boltotokba még nem sikerült eljutni, és eléggé messze van tőlem, így jól körbejárnám mielőtt kimegyek:
Betta-kból milyen kínálat szokott lenni nálatok? Vagy vannak valamilyen napok/dátumok, amikor "menetrend szerint"érkeznek?
 
OFF:
Hivatalosan is kiégtem azoktól a hozzászólásoktól....
ON:
Lehet, hogy naív kérdés, de a boltotokba még nem sikerült eljutni, és eléggé messze van tőlem, így jól körbejárnám mielőtt kimegyek:
Betta-kból milyen kínálat szokott lenni nálatok? Vagy vannak valamilyen napok/dátumok, amikor "menetrend szerint"érkeznek?
@ZaCK tudja a Betta-tárolók pontos számát, de 10-15 darabból mindig lehet válogatni. Egyébként kedd-szerda magasságában érkezik a friss adag általában.
 
OFF:
Hivatalosan is kiégtem azoktól a hozzászólásoktól....
ON:
Lehet, hogy naív kérdés, de a boltotokba még nem sikerült eljutni, és eléggé messze van tőlem, így jól körbejárnám mielőtt kimegyek:
Betta-kból milyen kínálat szokott lenni nálatok? Vagy vannak valamilyen napok/dátumok, amikor "menetrend szerint"érkeznek?
Jellemzően szerdán szokott befutni a betta szállítmányunk.A létszám ilyenkor 18-20 főre nő.Mivel változó,hogy mikor érkezik nap közben a szállító,azt mondanám,csütörtök délelőtt érdemes vadászatra indulni. ;)
 
Back
Oldal tetejére