• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Hahó!

Jöttem megint jó hírekkel. :)
Extra kicsi méretű csoki gurámik érkeztek.Jó a színük és nagyon picik. :)
Corydorasból érkezett ismét similis és szintén a ritkább vonalat erősítő duplicareus.
Kicsit tovább erősítve a harcsa szekciót,érkezett pár darab L 201 is.
Ritka jó kondiban lévő werneriket kaptunk.Kerekek és nagy úszókkal vannak felszerelve.
Régóta nem volt törpe kolibri,de most belőlük is érkezett utánpótlás.Nem mellesleg nagyon szépen csapatban úsznak az előbb említett wernerikkel.
Továbbra is nagyobb csapat ruby tetra van készleten,már szépen sikerült kikupálni őket.
Kisebb méretű koi vitorlásból is van egy nagyobb csapatunk,kellemesen narancsok. :)
Egészen nano méretű galaxyik jöttek,ha esetleg kis mérettől szeretnétek nevelni őket.
Az eheti ajánlatom a rézlazac.Szemtelenül jó színekben pompáznak. ;)
Törpe gurámiból jött extra kék változat és vannak hozzá lányok is.
Crs garniból jött egy nagyobb csapat.
B.Brigittae ellátottságunk továbbra is zökkenő mentes.


Ui.:a nagy érdeklődésre való tekintettel növeltük hátul a tétet és most már két legó asztalon van lehetőségetek akváriumot tervezni. ;)
 
Hahó!

Jöttem megint jó hírekkel. :)
Extra kicsi méretű csoki gurámik érkeztek.Jó a színük és nagyon picik. :)
Corydorasból érkezett ismét similis és szintén a ritkább vonalat erősítő duplicareus.
Kicsit tovább erősítve a harcsa szekciót,érkezett pár darab L 201 is.
Ritka jó kondiban lévő werneriket kaptunk.Kerekek és nagy úszókkal vannak felszerelve.
Régóta nem volt törpe kolibri,de most belőlük is érkezett utánpótlás.Nem mellesleg nagyon szépen csapatban úsznak az előbb említett wernerikkel.
Továbbra is nagyobb csapat ruby tetra van készleten,már szépen sikerült kikupálni őket.
Kisebb méretű koi vitorlásból is van egy nagyobb csapatunk,kellemesen narancsok. :)
Egészen nano méretű galaxyik jöttek,ha esetleg kis mérettől szeretnétek nevelni őket.
Az eheti ajánlatom a rézlazac.Szemtelenül jó színekben pompáznak. ;)
Törpe gurámiból jött extra kék változat és vannak hozzá lányok is.
Crs garniból jött egy nagyobb csapat.
B.Brigittae ellátottságunk továbbra is zökkenő mentes.


Ui.:a nagy érdeklődésre való tekintettel növeltük hátul a tétet és most már két legó asztalon van lehetőségetek akváriumot tervezni. ;)
Mondd csak @ZaCK , a törpe kolibrik LF vagy SF? Ivarok már láthatók?
 
Ki lakik odalent,kit rejt a víz? :D

Megint pár csemegével készültem nektek.
Nagy csapat lovacska lazac érkezett ismét.Hiper cukik,ahogy együtt bandáznak és az úszóikat rebegtetik.
Szintén hasonló kaliber a marginatus banda is,bár ők azért mozgékonyabbak.
A nagy sikerre való tekintettel jött utánpótlás a pettyesszárnyúakból is.
A héten elvitt fonalalgázók mennyiségéből ítélve úgy néz ki,itt a fonál szezon.Ezért betankoltunk sziámi algázóból és algázó gébből is bőségesen.
Tylo csigákból érkezett kétféle is,sárga és sötét testű,továbbá pagoda csigából jött most kisebb,aranyos méret.
C.erythromicronból is sikerült szerezni.Még hízlalni kell öket,de már fél siker,hogy van.
Régóta nem volt notropis,de ezt a hiányt is pótoltuk.A srácok már egy nap után csinik.
Kék ramiból van egy kisebb csapat,ritka jó színűek.
A legjobbat a végére hagytam:
Apisto.(inka)baenschi.Mást nem is mondanék. :)
A heti ajánlatom a rizsponty.Érdemes megnézni,milyen jól néznek ki az egyik bemutató akváriumunkban. ;)

Szintén volt töltés dekor fronton,jött dragon és seiryu is.
 
Ki lakik odalent,kit rejt a víz? :D

Megint pár csemegével készültem nektek.
Nagy csapat lovacska lazac érkezett ismét.Hiper cukik,ahogy együtt bandáznak és az úszóikat rebegtetik.
Szintén hasonló kaliber a marginatus banda is,bár ők azért mozgékonyabbak.
A nagy sikerre való tekintettel jött utánpótlás a pettyesszárnyúakból is.
A héten elvitt fonalalgázók mennyiségéből ítélve úgy néz ki,itt a fonál szezon.Ezért betankoltunk sziámi algázóból és algázó gébből is bőségesen.
Tylo csigákból érkezett kétféle is,sárga és sötét testű,továbbá pagoda csigából jött most kisebb,aranyos méret.
C.erythromicronból is sikerült szerezni.Még hízlalni kell öket,de már fél siker,hogy van.
Régóta nem volt notropis,de ezt a hiányt is pótoltuk.A srácok már egy nap után csinik.
Kék ramiból van egy kisebb csapat,ritka jó színűek.
A legjobbat a végére hagytam:
Apisto.(inka)baenschi.Mást nem is mondanék. :)
A heti ajánlatom a rizsponty.Érdemes megnézni,milyen jól néznek ki az egyik bemutató akváriumunkban. ;)

Szintén volt töltés dekor fronton,jött dragon és seiryu is.
van bohóccsuka (bár a kérdés inkább hogy pénteken lesz-e)?
 
Back
Oldal tetejére