• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Szállítmány beérkezések

Sziasztok!

Tropica szállítmány mikor szokott érkezni? A hét melyik napján? :)
szeretnék rendelni növényeket, csak még nem tudom, hogy most a jövő héten vagy az azt követő héten leszek készen a scape-el.
Általában kedden érkezik, vasárnap délutánig kell leadni a rendelést, hogy a következő hétre biztosan berendeljük a növényeket. Holnap és húsvét hétfőn nem rendelünk, így ezeken a heteken várhatóan szerdán érkeznek majd a friss növények és a hétfő délutánig beérkező rendelések még beleférnek.
 
Sziasztok!

Az alábbi termék "készleten" státuszban van, viszont kosárba rakva a * A termék nem érhető el a kért mennyiségben. 1 darabot előrendelésbe vettünk." üzenet jelenik meg. A 250 ml-es kiszerelés pedig nincs is fent az "Akvárium vízkezelő" menüben.
Elérhető lesz még valamelyik a bolt költözése előtt?
 
Sziasztok!

Az alábbi termék "készleten" státuszban van, viszont kosárba rakva a * A termék nem érhető el a kért mennyiségben. 1 darabot előrendelésbe vettünk." üzenet jelenik meg. A 250 ml-es kiszerelés pedig nincs is fent az "Akvárium vízkezelő" menüben.
Elérhető lesz még valamelyik a bolt költözése előtt?

És miről van szó? :)
 
Jelentem az összes garnéla egy nap alatt elfogyott.... :)
Próbálok még szerezni, mert bár a kép nem rossz róla, de ami nálunk volt még ennél is szebb volt ;)
Ati
Ha tudsz még ilyen garnélát szerezni engem érdeklen pár, tesóm sajnos a garnélás akvárium felett chemotoxot használt :arghh:
 
Jött ismét sulawesi garnélaaaaa. Két féle is.
Caridina cf. spinata - csíkos és sima.
View attachment 53508
Bakker ha előbb látom ma beugrottam volna értük. :(
Holnap nem tudok értük menni, de a csíkosból félre tudnátok tenni neki?
Elküldtem a weboldalatokról is hátha így marad nekem és Ati nem adja el holnap az összeset :)
köszönöm
 
Back
Oldal tetejére