• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Én vásárosnaményi vagyok, itt sajna még gyengébb a kínálat. Csak neten tudom megoldani a hobbimat :)
 
No szabolcs megye :) Valaki foglalkozik növényekkel olyan szinten, hogy van neki eladó is? :) vagy van sör is cserébe :D
 
Jól elvagyok itt magamnak :D ilyen kevesen lennénk szabolcsból vagy csak nekem van ennyi időm fórumozgatni? :D
 
H.Böszörmény nincs messze, ha erre jársz moha mindig van a palettán... Amúgy keleten nagyon kevesen vagyunk, a jó növényes boltok is ritkák, bár nekem még egyszerűbb a dolgom mert Debrecenben azért akad néhány bolt.
 
Sajnos arra nem nagyon szoktam járni, de ha arra vinne az utam akkor jelzek és élni fogok a lehetőséggel! :)
 
Te Nyíregyen belül merre vagy?
A Pazonyi tér környékén. Ha már kérdeztél: Látom továbbra is keresel növényeket. 16 l-es akvám van, így kevés vízben nevelt növényem van. Ellenben a wabi-kusa tálban emmers-en nevelt növényeket tudok neked adni ha érdekel, vissza lehet szoktatni a vízalatti léthez. Tudok neked adni Limnophilla Aromatika, Alternanthera 'Rosanervig', Hemianthus michranthemoides kicsi nyesedék, Rotala macrandra, ez utóbbi vízalatti. Ha érdekel, beszéljük meg privátban.
 
A Pazonyi tér környékén. Ha már kérdeztél: Látom továbbra is keresel növényeket. 16 l-es akvám van, így kevés vízben nevelt növényem van. Ellenben a wabi-kusa tálban emmers-en nevelt növényeket tudok neked adni ha érdekel, vissza lehet szoktatni a vízalatti léthez. Tudok neked adni Limnophilla Aromatika, Alternanthera 'Rosanervig', Hemianthus michranthemoides kicsi nyesedék, Rotala macrandra, ez utóbbi vízalatti. Ha érdekel, beszéljük meg privátban.
Ment pw! :)
 
Valakinek nincs egy porosodó belső szűrője valamelyik polc alján? :D Sajna ma megállt a nagy medencében a szűrőm :(
 
Back
Oldal tetejére