• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Nem sikerült még őket kivadászni?
Két hete szemezünk egymással az üvegen keresztül. Nem felejtettem el, de ha belenyulok, elbujnak a kiszemelt egyedek.
Most hogy ösztökéltél, felgyorsítom az eseményeket.
 
Két hete szemezünk egymással az üvegen keresztül. Nem felejtettem el, de ha belenyulok, elbujnak a kiszemelt egyedek.
Most hogy ösztökéltél, felgyorsítom az eseményeket.
Ne vedd sürgetésnek csak kérdeztem. :)
Jó helyük lesz a nanoban. :)
 
Jut szembe!!!! Akinek kellene Sepregető rák ma láttam a Noéban (Búza tér) három szép példányt. Áruk 1290ft/db.
 
Tisztelt kollégák. Nincs valakinek maradék kerámia gyűrűje véletlenül? Vagy 5-6db kellene belső szűrőbe szeretném berakni tesztelésre.
 
20160206_150530_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Tisztelt kollégák. Nincs valakinek maradék kerámia gyűrűje véletlenül? Vagy 5-6db kellene belső szűrőbe szeretném berakni tesztelésre.
Én tudok neked adni. Szerintem egy héten belül Nyíregyházára kell mennem, akkor találkozhatunk.
 
Szia. Köszi a felajánlásod. Megkaptam az üzenetet is de én anti fb vagyok így ott nem vagyok. :)
(Irigyellek. Ha munka mellett nem tanulnék, és nem lenne szükségem a friss egyetemi infókra, és is kerülném-azt hiszem.)
Ha privátba elküldöd a telefonszámod, az segít majd a további egyeztetésben.
 
Üdv kollégák!
Hosszú gondolkodás után nagy vagy kicsi fába vágom a fejszémet.
Egyenlőre annyi hogy a "tank" az 10*10*10cm lesz. Ez bruttó egy litert jelent. Jövöhéten lesz készen. Táptalajom már van. Pontosan nem tudom a márkáját mert ajándékba kaptam az egyik boltból. Világítás már megvan. Egy kicsi led lámpa fogja ellátni a szolgálatot 1,3W teljesítménnyel. Szűrés nem lesz csak 2-3naponta 50% vízcsere. Tápot mint olyan növénytápsót fogok használni. Dekor még nem tudom lesz-e de valószínű lesz egy gyökér vagy egy kicsi fekete szikla darab.
Lehet lesz benne pár darab RC. Növények hááát ami biztos az a karácsony moha. Na egyenlőre ennyit a tervekről.
Kérdés. Valakinek nincs egy kis növény nyesedéke véletlen jövőhéten valamikor? :) Tényleg nem kellene sok lásd a tank méretét :D
 
Üdv kollégák!
Hosszú gondolkodás után nagy vagy kicsi fába vágom a fejszémet.
Egyenlőre annyi hogy a "tank" az 10*10*10cm lesz. Ez bruttó egy litert jelent. Jövöhéten lesz készen. Táptalajom már van. Pontosan nem tudom a márkáját mert ajándékba kaptam az egyik boltból. Világítás már megvan. Egy kicsi led lámpa fogja ellátni a szolgálatot 1,3W teljesítménnyel. Szűrés nem lesz csak 2-3naponta 50% vízcsere. Tápot mint olyan növénytápsót fogok használni. Dekor még nem tudom lesz-e de valószínű lesz egy gyökér vagy egy kicsi fekete szikla darab.
Lehet lesz benne pár darab RC. Növények hááát ami biztos az a karácsony moha. Na egyenlőre ennyit a tervekről.
Kérdés. Valakinek nincs egy kis növény nyesedéke véletlen jövőhéten valamikor? :) Tényleg nem kellene sok lásd a tank méretét :D
Talán hétvégén megoldható a kerámiagyűrűs projekt+ lehet tudok szolgálni növénnyel is. Majd még egyeztetünk
 
Sajna a GA -s növény zselés, azt mihamarabb el kell ültetni. Esetleg ha valami ismerősöd van Kisvárdán, akkor jelezd neki és rajta keresztül a növényeket eltudom juttatni.
 
Sajna a GA -s növény zselés, azt mihamarabb el kell ültetni. Esetleg ha valami ismerősöd van Kisvárdán, akkor jelezd neki és rajta keresztül a növényeket eltudom juttatni.
Sajnos nincsen ismerősöm ott feléd csak ügyfeleink vannak. :)
Szóval ez most bukó, de lesz majd legközelebb is :) vagyis reméljük :D
 
Jelentem megvan minden az induláshoz. :) ma voltam az üvegért, nekem nagyon tetszik.
Köszi mindent @NTibi. :)
Valószínű összerakni csak vasárnap lesz időm, de amint megvan mutatom a képet. Most egy gyors telós fotó pár kellékről. :)uploadfromtaptalk1457122977560.jpg
 
Back
Oldal tetejére