• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Sajnos rá kellett jönnöm, hogy a manado tényleg nem jó talaj... Úgy döntöttem, hogy jobb híján lecserélem gyöngy kavaicsra, az van itthon nem is kevés. Alá meg szerintem teszek kerti földet (az is van bőven).
Idén csináltam DIY függesztett lámpát (régi naplómban volt bemutatva) de sajnos azt nem tudom használni. Egyszerű oka van. Mivel azzal nyitott az aki a kislányom mindenféle dologgal tele pakolja legyen az játék vagy bármi más. Így átalakítottam a gyári tetőt vagyis kiszedtem belőle mindent és abba kerültek be a kompakt izzók illetve a fény terelő.
A fákat sikerült lesikálnom azok most egy vedér vízben pihennek, várják a talaj cserét aztán mennek vissza.
A szűrőmbe is kellene normális szűrő anyag de kettő gondom van vele. Egyik: kicsi a szűrő térfogata (ez mondjuk nem is lenne akkora gond mert láttam már szép növényes akit ezzel a szűrővel ekkora akival). Másik gondom: mivel kevés a térfogata honnan veszek ilyen kevés mennyiségű szűrő anyagokat.
Na mindegy gondolkodom [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Hát lehet, de legalább itt vagyok, én megtettem mindent 😎
Ez igaz! Én is itt vagyok, igaz nagyjából csak csendes megfigyelőként. Hobby-t váltottam de az itteni társaság páratlan, nem tudom itt hagyni a fórumot😁
 
Back
Oldal tetejére