• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Sziasztok! Nyíregyházán vagy környékén tud valaki eladó zöldsávos törperazbórát? (Boraras Brigittae) 10 példányra lenne szükségem.
 
Kollégák. Valaki nem tudna megdobni valami növény nyesedékekkel? Lowtech nem stadion világításon neveltre gondolok :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok! Nyíregyházán vagy környékén tud valaki eladó zöldsávos törperazbórát? (Boraras Brigittae) 10 példányra lenne szükségem.

Nyiregyen nézelődtél?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Nyiregyen nézelődtél?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

A Tűzhalban voltam, de ott csak galaxyt találtam. Egy 27 literes nanóba szeretném őket, amanók és RC-k társaságába.
 
Egyenlőre ennyi van benne ami a berendezést illeti. Jöhetnek a növények. 3374b8f4a6e5adf3ea9a19ebd205d25c.jpg

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Kollégák. Valakinek nincsen szelektált, vadas vagy felesleges garnélája? Pár darab is megtenné csak mozogjon valami a vízben[emoji2]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Kollégák. Valakinek nincsen szelektált, vadas vagy felesleges garnélája? Pár darab is megtenné csak mozogjon valami a vízben[emoji2]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
Sajnos túl messze vagyok pedig adnék szívesen pirosakat.
 
Két hetes lett. Tápozás nem volt a héten egyáltalán. Nem akarok alga bummot. Szerintem megy még egy hetet táp nélkül. Igaz elég sok lég gyökér van a növényeken. b66605b30ff3474eaf75a12865a54e9c.jpg

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Tisztelt bublikum.
Sajnos megint sikerült elengednem az akit nagyon csúnyán. Ami nem látszik a képeken, hogy minden növény ontja a bubikat magából. Van barna alga, szakál alga meg zöld szőr is. Nincs mese BO neki aztán hátha sikerül menteni. [emoji23]122afcc58797527638450e34b5587d7b.jpg

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Nem gondolkodtam rajta sokáig. Pénteken este leleplezés.
Meglátjuk [emoji41]9bbd8fb09d5d4df4c5c5c6a96ab72bc2.jpg

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Vége a BO-nak. Nagyjából hozta amit vártam. Alga nagyobb része eltünt ami maradt azt én tüntettem el. A dekorok jelenleg sós forró vízben áznak, pucolást várják.
Így fest most.
Mint egy pocsolya [emoji41]782c5644abf4fbb3b0034e891b8fec79.jpg

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Back
Oldal tetejére