• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Hahó bicskások :)
Egész véletlenül nincs valakinek túl sok garnélája? A csavargó akváriumba gondoltam pár kis segédmunkást. A szín mindegy, akár vadas is lehet ám :)
 
Hahó bicskások :)
Egész véletlenül nincs valakinek túl sok garnélája? A csavargó akváriumba gondoltam pár kis segédmunkást. A szín mindegy, akár vadas is lehet ám :)
Nekem nem több de egy db sincs. Várom, hogy távozzanak a vitorlás halak (jó ideig biztos nem mennek mert én mindent elkövetek de kibírják) és azután fogok majd én is beszerezni. :D
 
Mi kész? Nem engedjük, hogy abba hagyd :)
Most per pillanat nem nagyon tud érdekelni a sorsa... Kopár, csúnya és algás. Rossz rá nézni. (mondjuk nem is nézegetem) .
Semmi kedvem foglalkozni vele :( lehet ha nem érdekelne ennyire akkor menne gond nélkül.
 
Most per pillanat nem nagyon tud érdekelni a sorsa... Kopár, csúnya és algás. Rossz rá nézni. (mondjuk nem is nézegetem) .
Semmi kedvem foglalkozni vele :( lehet ha nem érdekelne ennyire akkor menne gond nélkül.

Mi a helyzet cimbora? Derűsebben látod már a dolgokat?
 
Nem jársz Namény felé? Hozd el a co2 cuccaidat és össze rakom neked ;) Az majd talán segít kicsit.
Köszi rendes vagy :) nem az összerakással van a gond hanem az idő hiánnyal :) illetve még megkellene vennem a belevalókat is :D
Az emisszióban mennyi a citromsav meg a szódabikarbóna? Meg mekkora kiszerelésűek?
 
A citromsav kilója 860Ft, a szódabikarbóna 350Ft.
Ennél olcsóbban még sehol nem találtam :)
Csak kilós kiszerelés van vagy ki is mérik? Gondolom kilós kiszerelt. :)
Én ott kaptam tavaly a zeolit-ot. Csináltuk a riasztójukat és akkor adták, hogy próbáljam ki. Az félkiló kicsomagolva 500ft.
 
Back
Oldal tetejére