• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szabolcs megye

Feléledt a topic? 😁
Szia!
Igaz én miskolci vagyok, de édesanyámnak besenyődi gyökerei vannak. Nagypapám testvéreinek leszármazottai élnek a környéken. Márki család. Rohodon is volt rokonom.
Huszanyik István
 
Neten megtalálhatóak vajon?
Szia igen megtalálhatóak vagyunk facebookon Suller tápbolt oldala (messenger üzenetre is válaszolunk) illetve
 
Sziasztok!
Kb 2-3 hetente, iszonyú mennyiségű növényt nyírok le, és dobok ki. Viszont sajnálom, mert szépek, és drágák is voltak anno.
Szívesen átadnék ültethető nyesedéket, akit érdekel. A fajokat most nem tudom idézni tudományos nevükön, de mind hitech akváriumba való igényes növények. Még parvulát, és montecarlot is tudok felszedni, mert elszaporodtak.
 
Sziasztok!
Kb 2-3 hetente, iszonyú mennyiségű növényt nyírok le, és dobok ki. Viszont sajnálom, mert szépek, és drágák is voltak anno.
Szívesen átadnék ültethető nyesedéket, akit érdekel. A fajokat most nem tudom idézni tudományos nevükön, de mind hitech akváriumba való igényes növények. Még parvulát, és montecarlot is tudok felszedni, mert elszaporodtak.
Szia! Engem érdekelne, ha lehet képet kapni róla főleg moha, de a többit is megnézném.
 
Sziasztok!
Kb 2-3 hetente, iszonyú mennyiségű növényt nyírok le, és dobok ki. Viszont sajnálom, mert szépek, és drágák is voltak anno.
Szívesen átadnék ültethető nyesedéket, akit érdekel. A fajokat most nem tudom idézni tudományos nevükön, de mind hitech akváriumba való igényes növények. Még parvulát, és montecarlot is tudok felszedni, mert elszaporodtak.
Szia! Ha még aktuális, szeretnék kérni belőlük.
 
Back
Oldal tetejére