• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Syngonanthus macrocaulon

novenyesakvariumok

Új regisztrált
Szóval emberek, nem gondoltam volna, h itt fogok segítséget kérni, de hát ez van..
szóval kb 1 hónapja hajtok egy növényt, és mindenhol forgatják a szemüket, hogy mi a bánatot is akarok..
Talán innen tud vki segíteni.
a növény neve:
Syngonanthus macrocaulon

Ha valaki tud ötletet adni, hol tudom beszerezni, megköszönném.
Most ez a favorit növény nálam, mindenképp be kell szereznem:)

U.I.: jahh talán még annyi, hogy a növényt csak 2010 eleje óta hívják így, azelőtt (tévesen) Tonina sp. 'Belém' volt a neve.
Bár én akárhogy kerestem, semmi..
 
novenyesakvariumok said:
Szóval emberek, nem gondoltam volna, h itt fogok segítséget kérni, de hát ez van..
szóval kb 1 hónapja hajtok egy növényt, és mindenhol forgatják a szemüket, hogy mi a bánatot is akarok..
Talán innen tud vki segíteni.
a növény neve:
Syngonanthus macrocaulon

Ha valaki tud ötletet adni, hol tudom beszerezni, megköszönném.
Most ez a favorit növény nálam, mindenképp be kell szereznem:)

U.I.: jahh talán még annyi, hogy a növényt csak 2010 eleje óta hívják így, azelőtt (tévesen) Tonina sp. 'Belém' volt a neve.
Bár én akárhogy kerestem, semmi..

Tippnek azt mondanám, mivel német területen élsz, hogy vedd fel a kapcsolatot Tobias-al a Flowgrow.de fórumról. Ők elég sok ritkaságot szoktak beszerezni. http://www.flowgrow.de/pflanzen/Syngona ... m-204.html
 
ezt a lépést már kb egy hete megléptem, de azért köszi a tippet:)
ő ajánlotta ezt az oldalt, olcsóak, és kb mindent be tudnak szerezni idővel.
http://www.aquamoos.de
Viszont itt a kulcsszó az "idővel", nem tudják garantálni, hogy 20 napon belül lesz nekik..
 
sztem is ez lesz. Van még valaki akinek esetleg kellene ilyen növény?
Mire megjön, a világításom is kész lesz:)
Remélem követitek szorgalmasan a fórumomon az épülését :clap: :clap:
U.I.: csak az jelentkezzen akinek 5 és 6,5 között van a pH különben a növény kihal....
 
Back
Oldal tetejére