• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sundadanio axelrodi - Neon razbóra

@viktorlantos Nálad hány darab van az otthoniban, illetve azt a mennyiséget elégnek érzed?
Egyébként mennyire besz@ri? Most amanda lazacaim vannak, de kicsit unom őket, mert egész nap a növénymassza között vannak, csak etetésnél látom őket 3 percre. Mindenképp valami bátrabb aktívabb halfajtát szeretnék a most épülő akvámba. Az erős flow zavarja őket?

Az pedig a non plus ultra lenni ha @Cecska elárulná nekem hogy a Forest lairben mennyi volt, illetve hogy azt a mennyiséget elégnek érezte-e... :whistle: (Pontosan ugyanakkora akvám van mint a Forest Lair)
 
Az pedig a non plus ultra lenni ha @Cecska elárulná nekem hogy a Forest lairben mennyi volt, illetve hogy azt a mennyiséget elégnek érezte-e... :whistle: (Pontosan ugyanakkora akvám van mint a Forest Lair)
Hy, ha jól emléxem, nálam kb. 20db halacska volt, s nem éreztem kevésnek, de nem is szeretem, ha a halakon van a hangsúly.
 
Rákattantam erre a halra.

Sajnos beszerezhetetlen, ahogy Viktor is írta. Egyik haver halas azt mondta, azért nem hozzák a nagykerek, mert nagyon nagy a szállítás közbeni elhullási arány - anyagilag nem éri meg.
 
Senkinek nincs továbbra sem beszerzési forrása? Az új scape-be egy 50es rajt szeretnék... Nagy álmom válna valóra.
 
Én egy éve vettem egy nagy csapatot az AD-ban. Szerintem hoznak rendelésre is. Hívd fel őket!
Ja, és nem olcsók.
@Etele
 
Webshopjukban fél éve nem volt, de akkor majd csörgök nekik ha aktuális lesz. Köszi!
 
Fel duzzasztottam a csapatot 50 re!Érdekes,hogy 89centert adjak,mikor 25öt kertem,az öreg lusta volt,és 30 adott.Elég filléres halnak áruljak,de mikor egy 240l-be együtt úsznak,az maga a Aquaorgazmus!
 
Fel duzzasztottam a csapatot 50 re!Érdekes,hogy 89centert adjak,mikor 25öt kertem,az öreg lusta volt,és 30 adott.Elég filléres halnak áruljak,de mikor egy 240l-be együtt úsznak,az maga a Aquaorgazmus!
bezzeg itt elég drágán mérik az ilyen halat... ha egyáltalán lehet kapni.
 
Bal hátul bandáznak (jó nagy nyitott tér van ott) és 2-3 fős felderítő csapatokat küldenek az akva többi régiójába. :D Majd holnap csinálok videót.

Legalább nem a susnyásban lapulnak mint a hülye amandák. :D
 
Bal hátul bandáznak (jó nagy nyitott tér van ott) és 2-3 fős felderítő csapatokat küldenek az akva többi régiójába. :D Majd holnap csinálok videót.

Legalább nem a susnyásban lapulnak mint a hülye amandák. :D
Jaa, láttam a naplódban a fotót. Arra gondoltam, hogy alsó/középső/felső régió? Egyébként aranyos ez a viselkedésforma, amit írsz :)
 
Nálam nagyon ritkán úsznak eggyütt:(
Ahhoz az kell, hogy megijedjenek, akkor viszont középen faltól falig nyomják.
 
Back
Oldal tetejére