• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ha megfigyelitek évek alatt az ADA kb hasonló akváriumokat épít a galériában is. Tudnának ők is eszetlen kreatív cuccokat csinálni, de nem ez a cél. Az öreg szereti az egyszerű, természetes dolgot, a mostani díjátadón is elmondta hogy neki ezek a természetes akváriumok. Ezeket preferálja. De ettől függetlenül elismeri és támogatja az IAPLC versenyzőit. Hiszen ők folyamatosan minden évben feszegetik a határokat.

Szerintem mindkét dolog jó. Az ADA-nak ez a stílusa és maximálisan tisztelem őket, hogy nem mentek el Oliver K féle gagyizásba csak hogy valami mást csináljanak.
 
Ennek az az eredménye hogy ezek a növényesek lenyomják az egyébként tengeri aksikat ami még az épületben van.

Az édesvizi akvarisztika ezen ága teljes mértékben felveszi a versenyt a tengeri akváriumokkal. Látványban talán még valahogy emberközelibb is. Kíváncsi vagyok egyébként, hogy mikor harapnak rá mégjobban és láthatjuk pl. filmekben, klippekben, reklámokban, irodákban, ügyfélszolgálatokon, stb. A média áttörés még várat magára valamiért.
 
Az lehet, csak most külön topikot kapott :)
Már úgy értem, hogy az összerakásának van egy külön topikja, ahol vannak videók az építésről. Elég vicces, ahogy a srácok mindenféle tapadókorongokba csimpaszkodva, fejjel lefelé pakolják azokat a böszme fákat sziklákat, Amano mester meg csak vezényel nekik, mint egy karmester. :)
 
Már úgy értem, hogy az összerakásának van egy külön topikja, ahol vannak videók az építésről. Elég vicces, ahogy a srácok mindenféle tapadókorongokba csimpaszkodva, fejjel lefelé pakolják azokat a böszme fákat sziklákat, Amano mester meg csak vezényel nekik, mint egy karmester. :)
Kissé meg vagyok fáradva, ezért sajnos lusta vagyok keresni. Tudnál dobni egy linket? Hadd legyek ilyen link! :notworthy:
 
Kissé meg vagyok fáradva, ezért sajnos lusta vagyok keresni. Tudnál dobni egy linket? Hadd legyek ilyen link! :notworthy:

A kereső a következő képpen működik.

Hol akarsz keresni? Minden topikban? Akkor katt a nyito oldalra és írd be a keresőbe hogy Sumida. Már meg is van.

Ha tudod melyik gyűjtő témában volt akkor elég odsamenni és keresés. A kereső ennyiben okos. Nem össze vissza keres, hanem csak ott ahol épp nézed.
 
Nos végignéztem a videókat, mit ne mondjak, már az is fárasztó volt, ám lenyűgöző, és szemet gyönyörködtető a látvány. Látszik a "segédeken" nem ma kezdték, és ahogy Amano irányít:eek:! Érdekes, hatalmas munka, de senki nem ideges, mindenki végzi a munkáját, mértani pontossággal megy az ültetés, és folyamatosan haladnak előre. Kíváncsi lennék, valójában hány órát vett igénybe a berendezés.
 
Az állatkertben nálunk is lehetne valami ilyesmi. Nem tudom, hogy a GA megkereste-e már a budapesti állatkeret egy ilyen ötlettel . Ezt a Sumida témát előtte jól megismertetném velük. Aztán kíváncsi lennék, hogy ráharapnak-e :)
 
Az állatkertben nálunk is lehetne valami ilyesmi. Nem tudom, hogy a GA megkereste-e már a budapesti állatkeret egy ilyen ötlettel . Ezt a Sumida témát előtte jól megismertetném velük. Aztán kíváncsi lennék, hogy ráharapnak-e :)

Melyik zsebet kell tömni előbb azt derítse ki valaki :)
 
Mi van akkor, ha nem kell tömni senki zsebét. Tudom, hogy naiv gondolatnak tűnhet. De mi van ha mégsem olyan hely az állatkert. Magyar cég vagytok. Tudom, hogy nem egy CBA, de a mai szempontok minimum elvárásaink megfelelhettek. Emlékszel a Tanúban az angolpark vs. vidámpark esetére. Most is van valami ilyesmi érzése néha az embernek. "Magyar" akvakertészetet az állatkertbe :)
 
Mi van akkor, ha nem kell tömni senki zsebét. Tudom, hogy naiv gondolatnak tűnhet. De mi van ha mégsem olyan hely az állatkert. Magyar cég vagytok. Tudom, hogy nem egy CBA, de a mai szempontok minimum elvárásaink megfelelhettek. Emlékszel a Tanúban az angolpark vs. vidámpark esetére. Most is van valami ilyesmi érzése néha az embernek. "Magyar" akvakertészetet az állatkertbe :)
HAHAHAHA
EMBER, KÜZDJ ÉS BÍZVA BÍZZÁL!
 
Aktuális fotók....

Nem lehet meglepni őket.... ezek az akváriumok mindig makulátlanok. :)

10168039_655397224531760_4921592918244173544_n.jpg


1544442_655397261198423_6904612519430158151_n.jpg
 
Back
Oldal tetejére