• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Sulawesi Miniversum 2.0

Figyu, vized milyen? Most arra gondolok, hogy ahhoz képest, amikor elhoztad, mi változott: pH, KH, GH, stb.
Mi a hőfok? Sok helyen kikapcsolták a fűtést, lehet, hogy fáznak, vagy mit tudom én.
Igen azért azt nem ártana megnézni.. Nálam is volt amikor nem volt nagyon szaporulat ami meg maradt volna..
Esetleg a víz cserékkel hogy állsz.. mennyit cserélsz? Esetleg az Ro szűrőd milyen...?
 
RO vizet a GA-ból hozom, a többiben is azt használom, minden oké vele.
Dennerle automata fűtő van, hibátlanul tartja állandó hőfokon a vizet.
Vízcsere hetente 5 liter, ahogy javasoltad, kéthavonta szűrőpuceva.
Semmivel nem etetem őket, csak Dennerle sulawesi só, Bacter AE, Bio tase, Dennerle mineral, GG mineral. Hetente egy kis forrázott eperlevél.
GH, KH, pH, TDS belőve.
Teljes a tanácstalanságom.
 
RO vizet a GA-ból hozom, a többiben is azt használom, minden oké vele.
Dennerle automata fűtő van, hibátlanul tartja állandó hőfokon a vizet.
Vízcsere hetente 5 liter, ahogy javasoltad, kéthavonta szűrőpuceva.
Semmivel nem etetem őket, csak Dennerle sulawesi só, Bacter AE, Bio tase, Dennerle mineral, GG mineral. Hetente egy kis forrázott eperlevél.
GH, KH, pH, TDS belőve.
Teljes a tanácstalanságom.
Ammónia és társaira rámértél? Ca szint?
Lehet, hogy buta gondolat, de az jutott eszembe, hogy ha Neked más (teljesítményű, töltetű, mittoménmi) a szűrőd, akkor lehet, hogy telítődött, és tolja ki magából a nemkívánatos elemeket.
Vagy szűrővel együtt költözött @Kovács Zsolt ?
 
Bezony! Minden úgy van, ahogy jött! Egyedül a kis kínai ledes lámpa adta be a kulcsot, helyette egy kínai 9w-os kompakt világít most.
Majd viszek át vizet @Coller barátomhoz, neki egy rakás mindenféle tesztje lett mostanában.
 
Back
Oldal tetejére