• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Sulawesi Miniversum 2.0

Sajnos spináta babák sincsenek, meg az egy szem felnőtt is köddé vált.😭
Pedig vedlések vannak, meg kardinális is bőven.
Nagyon jól beindultak. Gratula.

Ha egyszer elég sokan lesznek a Kardinálisaid, ha gondolod barterezhetünk Spinata-t kardinálisra! Én is megpróbálnám mit kezdenek eggyütt egy akvában.
 
Nagyon jól beindultak. Gratula.

Ha egyszer elég sokan lesznek a Kardinálisaid, ha gondolod barterezhetünk Spinata-t kardinálisra! Én is megpróbálnám mit kezdenek eggyütt egy akvában.
Köszönöm, de egyelőre ez is nagy kihívás.
Volt benne egy spinata is, mikor kaptam, sőt petés, de mára se mamzi, se picik.😭 Pedig Zsoltinál működött együtt a kettő.
Szóval, boldog vagyok, hogy ezek még élnek és szaporodnak.
 
Valami eszes akvakertész fórumtársam magyarázza már el nekem, mitől van az, hogy ugyanolyan körülmények között megint kezdenek a crypto levelek sárgulni, szétmállani?
Ugyanaz a hőfok, ugyanaz a világítás, a vízparaméterek szintén. Akkor miért? Mitől van, mi okozza? Csak elöregednek? Sima tavaszi levélváltás?
Nem értem. 😣 Tudom, hisztis növény, de most mitől hisztizik?
 

Attachments

  • 9523DEA0-336B-4F29-9DC8-33505F727F23.jpeg
    9523DEA0-336B-4F29-9DC8-33505F727F23.jpeg
    254.8 KB · Megtekintések: 27
Ebbe nem merek semmit tenni.
Legutóbb is vízcserénél levagdostam a sárgás leveleket, aztán összekapta magát és mostanáig semmi gond nem volt vele.
Komolyan nem értem, most meg mitől?
Közben hozza ám a tövénél az új hajtásokat folyton, nincs ezzel gond amúgy.
 
Ha nincs gond azzal, hogy ledobálja az öregebb leveleket, akkor engedd el. Itt ez a nyírás. 😉
Szerk. : de a sárgulás nem szokott jó lenni.
 
Back
Oldal tetejére