• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sulawesi csiga - Tylomelania sp.

Update: a csigafarmon szokott lenni. Talán pár napon belül sikerül is szerezni. :)
@bamboocha46: Nem tudok privát üzenetet írni. 😞
Ah, bocsi, nem gondoltam bele, hogy még nem írhatsz. Ha csigarfarmról nem tudsz beszerezni, akkor szívesen segítek neked. A levélben, amelyre nem tudsz válaszolni leßirom az e-mail cimemet. ;)
 
Nekem is a kereszt volt az első ami szembeötlött... Valami humoros nem ideillőn gondolkoztam, de elvetettem... 🤭

A csigádat sajnálom, de ahogy Csilla is írta, ott az utánpótlás, koncentráljunk a fiatal generációra és töltse boldogság a szívünket amikor életét latolgatjuk. Ne a halála és agonizálása járjon eszünkben ha rá gondolunk, hanem munkássága és életének alkotásai melyek azok az ifjoncok. 😁👍

Persze, lehet csak egy nehéz szülés volt és most annak a fáradalmait heveri ki... 🤓
 
Sziasztok,
Peresz példáján felbátorodva érdeklődnék, hogy Debrecenben hol lehet ilyen csigához hozzájutni. Nekem jó a normál méret naracsszínűben.
 
Ma megyek a reptér környékére, ott is van akvarisztikával foglalkozó üzlet. Ha időbe belefér, rákérdezek.
 
Ma megyek a reptér környékére, ott is van akvarisztikával foglalkozó üzlet. Ha időbe belefér, rákérdezek.
Köszönöm. Egyéb alternatívát, mondjuk egy ismerős aki megunta, elszaporodott, stb.. nem tudsz véletlenül?
 
Back
Oldal tetejére