• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Sula-flat

Magamból kiindulva sokkal szívesebben jelentkezek egy olyan hirdetésre ahol írnak árat, így látom mennyire van közel az én elképzelésemhez és esetleg nem lesz belőle sértődés. Te sem veszítesz semmit, ha kiírod mennyit szeretnél kapni érte, akit nem érdekel úgysem veszi meg, aki meg a fenti miatt nem írt volna, lehet megkeres.
 
Magamból kiindulva sokkal szívesebben jelentkezek egy olyan hirdetésre ahol írnak árat, így látom mennyire van közel az én elképzelésemhez és esetleg nem lesz belőle sértődés. Te sem veszítesz semmit, ha kiírod mennyit szeretnél kapni érte, akit nem érdekel úgysem veszi meg, aki meg a fenti miatt nem írt volna, lehet megkeres.
Igen, igazad van. Magam is így gondolom, csak fogalmam sincs mennyit kérjek érte..illetve nem volt még időm leülni és kigondolni egy árat értük.
De itt a hétvége és talán sikerül. :)
Szívesen fogadok javaslatokat. :p
 
Ha skimmer-re gondolsz, az egyik képen látható. ;)
Apám, és tényleg! A szekrény lenti bal sarkánál! A garnéla kaják elvonták a figyelmem.
No, azért annyira nem szeretnék egyet, hogy a teljes komplett szettet megvegyem ezért, de ha mégis bontod......:notworthy:
 
Továbbra is egyben, csak levezettem az egyenletet :)

Odyssea 2x24W: 10E, akva: 8E; dekor: 5E, 2213: 15E, Lilly: 5E, CO2 (palack+red.+reakt) 25E, DC: 2E, szekrény: 10E
Ez egyben 60E. + ajándék új fénycsövek, Bee GH+, egyéb apróságok.

Sula: Odyssea 4x24W 15E, akva: 8E, dekor 5E, 2315: 20E, Lilly: 5E, szekrény: 10E.
Ez egyben 50E + ajándék garnéla eleségek, Sula 8.5, egyéb apróságok.

Eheim üvegkaparó, pH-uS-Temp teszter, RO készülék, Arduino 3x tápadagoló, 4 csat. digitális időkapcsoló, Seachem Prime, ADA Superge, stb. ezek még opcionálisak.
57L natúr akvárium fekete ragasztással, ~30kg. Manten kő dekor.

Egyben árulom, értsd. külön a két akvát, ha nem mennek el akkor maradnak. Találok nekik helyet, valamilyen formában.
 
Első akvárium elkelt.

Másik továbbra is egyben eladó:

Sula: Odyssea 4x24W 15E új csövekkel függesztővel, akva 60x30x16: 8E, dekor 5E, 2315: 20E (Mátrix Trop, 2x100ml Seachem Purigen), Lilly: 5E, szekrény: 10E, hosszabbító+4csatornás időzítő: 5E, Ardiuno vezérlésű tapadagoló 3 periszt. pumpával, (újraprogramozni szükséges): 5E, Eheim Skim 350 4E, mágnes szelep 4E.

Ez egyben 70E + ajándék garnéla eleségek, Sula 8.5 só, Eheim üvegkaparó, csipesz/olló szett, Ada Superge, Seachem Prime , pH/uS teszter + Manten kő, 57L sima üveg akvárium+ egyéb apróságok.
 
Sziasztok!
Második akva is elkelt. @ierdelyi kollégánál landolt, minden akváriumozáshoz köthető maradék eszközömmel együtt. :)
Búcsúzom most egyelőre, de úgy érzem egyszer visszatérek és talán valami csak növényes dologba biztosan újra belevágok.
A fórumot nem hanyagolom, nagyon kíváncsi vagyok mit hoztok ki az eladott akváimból. :)
Jók legyetek! (y):happy:

(ui: topik zárható @danyi03 Köszi!)
 
Köszönöm, már össze is raktam. Még nem a régi fényében tündököl, de majd dolgozom rajta... :)
Remélem a garnélák jobban bírják majd mint nálad ;)
 
Back
Oldal tetejére