• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sütés, főzés (gasztro-tech)

Teszt jelleggel kipróbálom a pizzatésztát, milyen ha megkelés után lefagyasztom. Miután megkelt, tepsistől bedobtam a fagyóba, majd egy éjszakát követően tepsiből ki, zacskóba be, vissza a fagyóba. Használat előtt egy éjszaka alatt a hűtőben fogom kiengedni, és ha beválik akkor lehet majd előre nagyobb mennyiséget készíteni. :sneaky:
IMG_20210508_092122.jpgIMG_20210508_110428.jpg
IMG_20210509_081123.jpg
IMG_20210327_120928.jpgIMG_20210508_114725.jpg
 
Teszt jelleggel kipróbálom a pizzatésztát, milyen ha megkelés után lefagyasztom. Miután megkelt, tepsistől bedobtam a fagyóba, majd egy éjszakát követően tepsiből ki, zacskóba be, vissza a fagyóba. Használat előtt egy éjszaka alatt a hűtőben fogom kiengedni, és ha beválik akkor lehet majd előre nagyobb mennyiséget készíteni. :sneaky:
View attachment 147950View attachment 147952
View attachment 147953
View attachment 147955View attachment 147957
Be fog valni, ez a jo modszer, amit leirtal. :) 24 ora alatt a huto reszben szepen kiolvad, hasznalat elott meg vedd ki 1-2 oraval hamarabb szobahomersekletre. Eleg a gombocokat fagyasztani, nem kell kinyujtva, azt a kiolvasztas utan is siman meg tudod csinalni, de igazabol ahogy konnyebb neked tarolni a fagyasztoban.
1 kilo pizzalisztbol kb 6 gombocka szokott nalunk kijonni, 2 azonnali, 2 masnapi, 2 fagyasztos ;)
Hajra!
 
Eleg a gombocokat fagyasztani, nem kell kinyujtva
Pont így történt, miután megkeltek mentek a fagyóba, nem nyújtottam. Nálunk 250 gr egy darab, de ez már ízlés kérdése.
hasznalat elott meg vedd ki 1-2 oraval hamarabb szobahomersekletre
Igen, úgy terveztem, hogy életre keljenek.
A fagyóba bőven van hely, sztem olyan 6-8 db simán be fog férni, ha tetszeni fognak a próbadarabok. Rengeteg időt meg lehetne spórolni ezzel a módszerrel.
 
Back
Oldal tetejére