• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Süncsiga - Clithon corona

Ja....
De szerintem privatban intézhetitek vele.
Egyébként szívesen szerveznék-vinnék én is, de mivel nekem is rendelnem kell(2-3 nap), plusz akkorra érkezzen meg, mikor indulunk, aztán 12-13 órás út után, még csak másnap tudnátok elvinni őket... nem tudom. Élőállat szállítást nem szívesen vállalok, de más, ha szükséges, megoldjuk, keressetek.
Honnan rendeled 1 euróert?
 
Tök fura ez az eszmecsere, ami itt zajlik az olcsóbb beszerezhetőségről :) Beírod a google-be a csiga nevét és az első néhány találat 400-500 forintos budapesti elérhetőségekről árulkodik. Az első tízben van legalább 4 ilyen forrás.
De mi most Németországról beszelünk!!:mad::D
 
Készítettem pár fotót a süncsigáimról, akik szinte egész nap hármas vagy négyes vonatozásban közlekednek az akváriumban, és kiváló munkát végeznek, sehol egy csepp alga sincs, a kövek is patyolatosak!
 

Attachments

  • IMG_6190.JPG
    IMG_6190.JPG
    168.2 KB · Megtekintések: 19
  • IMG_6189.JPG
    IMG_6189.JPG
    162.9 KB · Megtekintések: 19
  • IMG_6187.JPG
    IMG_6187.JPG
    153.7 KB · Megtekintések: 19
  • IMG_6186.JPG
    IMG_6186.JPG
    181.7 KB · Megtekintések: 16
nälam meg pete nelkül az ujjonc brigäd! kiv leszek mikor gezdenek neki! ket eve semmi dekor!:D
Nagyon sokáig nálam se volt pete, örültem is neki, aztán hoztam még hozzájuk párat, azóta állandóan egymáson vannak. :ROFLMAO: Szépen ki van pettyezve a bucék széle és az akvárium ragasztása. Szerencsére nagyon könnyen lejön, nem túl tapadós, plusz picik, ha az ember nem keresi, nem veszi észre.
 
Sziasztok.
Őszinte leszek nincs kedvem minden hozzászólást végig olvasni így kérdezek[emoji16]
Egyre szimpatikusabbak ezek a csigák. A garnisba szerintem hadra fogok párat mindenképpen. Viszont az lenne a kérdésem, hogy halakkal mennyire vannak jó viszonyban? Hoznék a halasba is de ha nem kompatibilisek egymással akkor kerülném a dolgot. Halak listája: kínai paradicsom hal, gurámi, páncélos harcsa, anci, aranyhalak.
Köszi a válaszokat[emoji846]
 
Sziasztok.
Őszinte leszek nincs kedvem minden hozzászólást végig olvasni így kérdezek[emoji16]
Egyre szimpatikusabbak ezek a csigák. A garnisba szerintem hadra fogok párat mindenképpen. Viszont az lenne a kérdésem, hogy halakkal mennyire vannak jó viszonyban? Hoznék a halasba is de ha nem kompatibilisek egymással akkor kerülném a dolgot. Halak listája: kínai paradicsom hal, gurámi, páncélos harcsa, anci, aranyhalak.
Köszi a válaszokat[emoji846]

Én nagyobb csigát választanék, hozzájuk ezek túl nagy halak.
 
Back
Oldal tetejére