• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sügeres akvárium is lehet szép (Oliver Knott)

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Oliver megint épített egy egész szép méretekkel rendelkező akit a Kölle Zoo-ban.
Egy jó példa, hogy egy sügerekkel teli akvárium és nézhet ki jól és lehet a lakás dísze.
Oliver Knott | Facebook

1521934_689323001112966_766419445_n.jpg


Ezt meg csak úgy:
1470009_686157504762849_1829775817_n.jpg
 
Őszinte legyek?.. nekem nem jön be. Az elrendezés nagyon ott van, csak a látvány, egyáltalán nem fogott meg. A kövek meg a homok abszolút nem szép szerintem. De azért ha a "megszokott" sügéres aki látványa ilyen lenne.....
 
Ez nekünk,növeny fejeknek sztem felejtös.De hät kinek a pap,kinek a paplan!:D:ROFLMAO:
 
Gondolom, a dekorhomok a téli hangulat miatt került bele, ahogy a scape neve is sugallja. :)
Maga a scape nekem tetszik, jók ezek a kavicsok. :D
 
Itt a sok növényfejnek ez már-már ijesztő mert nincs benne növény de nekem kifejezetten tetszik mivel elég közel állnak a szívemhez a sügerek is jelenleg is tartok pár "törpe" multit :D Én pont a növényekkel ismerkedem még :)
 
Én meg simán feltöltöttem volna tengervízzel ezt a scapet :pigeon:
Milyen kövek ezek egyébként, lehet tudni?
 
A mulm eltavolitasa szerintem nem a szuro feladata. Persze megoldja, csak akkor takarithatod 2 hetente. De egy kiados porszivozas tenyleg raferne :)
 
A mulm eltavolitasa szerintem nem a szuro feladata. Persze megoldja, csak akkor takarithatod 2 hetente. De egy kiados porszivozas tenyleg raferne :)

Ezek termetes Frontosa-k de nálam is van 35 darab 10-15 centis sügerek és nálam nincs mulm a medence alján.
A videon látszik is, hogy alig van vízmozgás a felkavart kosz lebeg a vízben majd leülepszik.Egyértelműen gyenge a szűrő vízforgatása.
 
Hú, ez nagyon tetszik :)
Ha az afrikai sügérek miatt tetszik, a szomszédodban -Piliscsabán- lakik kis hazánk egyik legrégebbi és legelkötelezettebb afrikai sügerese: Lukács Laci bácsi.
Nagyon kedves és segítőkész úriember. Ha gondolod, keresd fel;)
 
Back
Oldal tetejére