• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Stone Garden

Elsőre nekem is kicsit fura az új hardscape, de nem rossz. Kíváncsian várom a későbbi fotókat.
 
star67 said:
Ha begyepesedik, és a canyonba beúsznak a razbórák, a hegyen meg szöszmötölnek az amanok, akkor igazi "nyugalom kertje" lesz!
ZEN GARDEN :angel:
 
inadsz said:
Ez is jó lett ;) A hc-t nem sokára már nyírhatod is :D

Köszi. :) Már élesítem az ollót. ;)

ZaCK said:
Gratula,histi!
Én is ma végeztem a Hc ültetéssel..Neked is sok szerencsét kívánok hozzá!Vagy mondhatni sok HC gyepet!
Csatlakozom,nem jelentkezett semmi hátfájás dolog..bár igaz,ami igaz..3 cserép nem 50 cserép! :D

Köszi. :) Helyesbítek: vasárnap este már éreztem valamit, de gyorsan ráfogtam a koromra. :D

star67 said:
EZ IGEN! :clap: :clap: :clap: :clap:

Persze itt nem az én véleményem számít, de női szemmel nekem sokkal jobban tetszik ez az elrendezés. :thumbup:
Remélhetőleg a szűrőd jól átforgatja a vizet a dombok-hegyek mögött is.
Ha begyepesedik, és a canyonba beúsznak a razbórák, a hegyen meg szöszmötölnek az amanok, akkor igazi "nyugalom kertje" lesz!

Nagyon drukkolok, hogy ezúttal siker koronázza a fáradozásod!
Sok sikert :!:

Köszi Csilla. :) Igyekeztem dead-spot mentes layoutot tervezni, a szűrő egyelőre eléggé lefolytva megy, különben a powdert felkapná. Majd meglátjuk jut-e mindenhova az áramlásból.

oRphEus said:
Elsőre nekem is kicsit fura az új hardscape, de nem rossz. Kíváncsian várom a későbbi fotókat.

Még nekem is szoknom kell, a fél óra tervezés/legózás most ehhez a layouthoz volt elég. :) Legfőbb célom, hogy végre a HC-t uralmam alá hajtsam. :)
 
Hehe..dettó nekem is a "Hc kontroll" a célom! :D
Lehet,hogy nevetni fogtok,de tudatosan egy kis derékdöntés-hajlítással bemelegítettem ültetés előtt :D :)
 
Sztem hagyd a francba a HC-t, amúgy is unalmas már, mindenhol az van.. :twisted: Viszont egy UG mező már látványosabb lenne... Ilyen kis méretben talán még könnyebben is kivitelezhető.
 
Back
Oldal tetejére