• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sportok ollón innen, csipeszen túl

Feleségem is próbálkozott a hétvégén egy gps ábra megrajzolásával, elég kezdő még ebben, nézzétek el neki, állítólag egy tóra (vagy mire) akar ez hasonlítani.:D Nem is teljesen szabályos, mert sablont használt hozzá.:D

View attachment 55461
https://flow.polar.com/training/analysis/2470615108


View attachment 55462
Màr mondtam... ők nem emberek, hanem az idegenek, akik köztünk élnek.:)
Küldök majd én is egy rajzot. A házunk lesz rajta, pirossal körberajzolva...
 
Feleségem is próbálkozott a hétvégén egy gps ábra megrajzolásával, elég kezdő még ebben, nézzétek el neki, állítólag egy tóra (vagy mire) akar ez hasonlítani.:D Nem is teljesen szabályos, mert sablont használt hozzá.:D

View attachment 55461
https://flow.polar.com/training/analysis/2470615108


View attachment 55462
Azta mindenit(y), nagy Gratula hozzá! Ha kicsit kacifántos is, de azért meseszép sablon lehetett :love:.
Gondolom megérte "várnod" majd 32 órát ezért a mosolyért.
Csak így tovább
 
ők nem emberek, hanem az idegenek, akik köztünk élnek.
Számora is felfoghatatlan, de azért a verseny közben elég "emberszerűen" tudnak szenvedni/küzdeni a teljesítésért ők is.:)

Azta mindenit, nagy Gratula hozzá! Ha kicsit kacifántos is, de azért meseszép sablon lehetett .
Gondolom megérte "várnod" majd 32 órát ezért a mosolyért.
Csak így tovább
Köszönjük szépen, közben tényleg nem volt sok mosoly, kicsit meleg volt, még éjszaka is, plusz a szokásos problémák.:)
A pálya tényleg változatos és szép is, talán legjobban a bringatúrások élvezhették ezt, most először volt ilyen program is párhuzamosan.
 
Számora is felfoghatatlan, de azért a verseny közben elég "emberszerűen" tudnak szenvedni/küzdeni a teljesítésért ők is.:)


Köszönjük szépen, közben tényleg nem volt sok mosoly, kicsit meleg volt, még éjszaka is, plusz a szokásos problémák.:)
A pálya tényleg változatos és szép is, talán legjobban a bringatúrások élvezhették ezt, most először volt ilyen program is párhuzamosan.
Bárki bármit mond, erre szerintem születni kell...nemcsak fejben, hanem testben is.
Kevesen vannak, na.
 
Bárki bármit mond, erre szerintem születni kell...nemcsak fejben, hanem testben is.
Kevesen vannak, na.
Csuda tudja...de én is ezzel takarózom.:) A szakértők szerint bárki, aki egészséges, teljesítheti. Aki a hasonló versenyeken dobogós, annak már tényleg szüksége van jó pár adottságra, az biztos. Pár tíz éve a maratonról is hasonlóan gondolkodtak, nőket nem is engedtek indulni, most meg két év felkészülés után mindenki lefutja...
Feleségemnek van egy két nagyon rossz adottsága is, ami szinte kizárja a hosszabb távok teljesítését, de szépen megoldogatja, úgy tűnik.:)
 
Bocsánat, hogy itt kommentelek, de sajnáltam az elején Pecást, gondoltam, beszéljen más is egy kicsit, most meg én maradtam egyedül.:)
Tavaly volt egy nagy ígéretem magamnak: nem indulok többet versenyen, de a véletlenek játéka már megint belekevert. Ez egy tegnap hajnali verseny volt, nem a táv volt a különleges (csak 10km), hanem a távolság.:)

D76061AD-C530-4403-8914-1161D56A4D7D.png

A startban:D:

EDA4A9C4-457C-423A-B616-829F21EB2DFD.png
 
Furcsalltam is, hogy a Sanyi egy szal poloban futkoraszik?
De ki tudja, az idegeneknek, akik köztünk elnek, egy ilyen polos futas telen.... meg sem kottyan nekik...o_O
Azért ennyire kemények nem vagyunk. Itt inkább a meleg és a pára ellen kellett küzdeni.:) Egyébként egy magyar “esemény-trikóban” voltam, hátha lesznek más magyar futók is és megszólítanak, de még külföldit sem láttam, pedig egy 4000 indulós esemény volt.:cautious: Viszont minden indiai “megtalált” egy közös fotóra.:)
 
Sport események, sztorik?
Fiatalkoromban birkóztam vagy 10 évet, utána aikido, ökölvívás, muay thai. Aztán kihagyás 4-5 évig. Jelenleg baseball és újra ökölvívás.
Egyik edzésen bokszkesztyű a másikon baseball kesztyű. :)
IMG_20200518_173900.jpg
 
Sziasztok! Nem jártas esetleg valaki a légpuskás lövészetben, gondolok itt a field target vonalra.
 
Back
Oldal tetejére