• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sportok ollón innen, csipeszen túl

Gondolom nem a gyaloglásod méred, hanem a földet, pedig érdekes lenne az is, vajon mennyit sétál az ember munka közben, egy pincérnő mesélte egyszer, neki összejön a napi 5-6 km is.
Egész pontosan egy országút szakaszt (tengelytől jobbra-balra 50 méteres sávban mindent (burkolat, padka, rézsű, árok, fák, táblák, oszlopok, meg ami még jön) + a domborzatot a földtömeg számításhoz) kerékpárút tervezéséhez, így érzelmileg is kötődök a dologhoz.
Nagyon durva: napi 1,5-2 km-t lehet felmérni (800-900 részletpont) GPS-el, de ez minimum 10 km-es gyalogtúra tökön-paszulyon keresztül. Este nem kell ringatni utána;) Legalább úgy elfáraszt, mint egy 100+ km-es bringa túra.
Nekem most legalább Mikulásig ez a rendszeres sport péntek-szombat-vasárnaponként:)
 
Az asszony méri mennyit szokott sétálni a babakocsival. Napi 2-3 kilométer alapban megvan, de inkább 4-6 szokott lenni. De volt már 10 fölött is. Én is szoktam menni velük meló után. Először 1 kilométer után már éreztem a lábam, most meg már meg sem kottyan 3-4 kilométer. Viszont futni az nem tudok. Sosem szerettem, de a jobb térdem miatt meg már nem is tudok. Azért irigykedve olvasom a teljesítményeteket. Csak így tovább!
Ja, és nem verseny!!!
Kombináld a futást guggolással, kúszással, ablakon ki/be ugrálással, lépcsőzéssel, úgy, hogy végig kb 4 kg tömeget viszel a kezedben, és ezt úgy 5-6 órán keresztül, gyakorlatilag megállás nélkül. Utálok futni, 178 cm vagyok, szellemi melós, GERONIMO kondival és mázsa feletti tömeggel, de ha lőnek Rám, észre sem veszem mennyit mozgok, és óránként lemegy egy kg! Persze, a nagy része víz, de utána 2-3 napig mozogni is alig tudok az izomláztól, úgyhogy biztosan megmozgat rendesen... :)
A képen Én vagyok feketében.
Airsoft.jpg
Remélem mindenki tudja, hogy ezek játékfegyverek, és semmilyen katonai/vallási, stb csoportot nem képviselünk, egyszerűen csak játszunk!
 
Kombináld a futást guggolással, kúszással, ablakon ki/be ugrálással, lépcsőzéssel, úgy, hogy végig kb 4 kg tömeget viszel a kezedben, és ezt úgy 5-6 órán keresztül, gyakorlatilag megállás nélkül. Utálok futni, 178 cm vagyok, szellemi melós, GERONIMO kondival és mázsa feletti tömeggel, de ha lőnek Rám, észre sem veszem mennyit mozgok, és óránként lemegy egy kg! Persze, a nagy része víz, de utána 2-3 napig mozogni is alig tudok az izomláztól, úgyhogy biztosan megmozgat rendesen... :)
A képen Én vagyok feketében.
View attachment 21780
Remélem mindenki tudja, hogy ezek játékfegyverek, és semmilyen katonai/vallási, stb csoportot nem képviselünk, egyszerűen csak játszunk!
aahhh,egy ilyent én is kipróbálnék egyszer.:woot:
 
Ugyan az idén későn szólok ,de szokott itt nálunk helyben lenni egy terem labdarúgó bajnokság.Már évtizedek óta hagyomány a két ünnep között megrendezett torna.A végjáték itt látható élőben.;)
Jövőre indíthatnánk egy akvakertész csapatot:LOL::ROFLMAO:
 
Ha nem látnám hogy 30 km, azt mondanám pihent vagy :) Így csak azt hogy nagyon ötletes, látszik hogy az új scape-en már nem kell sokat agyalni.
Hány bokrot kellett a pontos útvonalért átugranod? Az uszonyoknál viszont elfelejtettél visszafelé lépegetni a hóban (radír) :D
 
Ha nem látnám hogy 30 km, azt mondanám pihent vagy :) Így csak azt hogy nagyon ötletes, látszik hogy az új scape-en már nem kell sokat agyalni.
Hány bokrot kellett a pontos útvonalért átugranod? Az uszonyoknál viszont elfelejtettél visszafelé lépegetni a hóban (radír) :D
Igen, szebb lett volna, ha komolyabban veszem, azt hittem úgyis felismerhetetlen lesz. Maga a hal csak 2,5 km, de ki kellett jutni odáig és haza, azok lógnak bele a képbe.
 
Utoljára módosított:
Elképesztő, ember feletti teljesítmény! Szavakkal nem kifejezhető az az elismerés, amit megérdemel!
(Bár szerintünk ez nem normális dolog!:D:wtf::whistle:;):sour:)
Köszönjük szépen, egyetértek veletek, én sem nagyon tudok feldolgozni maratonnál hosszabb távokat agyban, hogy azt emberi lény képes legyen teljesíteni, de Zsuzsi néha megerősít benne: lehet. :)
 
Mi is minden évben részt veszünk benne csak másképpen :) Mi biztosítjuk a motoros zárásokat felvezetéseket a sárga villogós bmw- motorokkal, illetve a sátrakat, aggregátorokat.
Elismerésem, nagyon profin szervezett és kivitelezett verseny ez, hatalmas tömeget kell itt kiszolgálni, ha jól emlékszem ezer körüli csapat indult és közben még kerékpár verseny is zajlott.(y)
 
Megint futás, de már a feleségem és az álma, a hétvége eseménye, UltraBalaton egyéniben. 218,2 km 31 óra alatt. ( kicsit kócos lett az éjszakai vihartól ):

View attachment 31900
Ők az idegenek, akik köztünk élnek....:)
Nem tudom ezt, hogy lehet teljesíteni.
Gratulálok a bámulatos teljesítményhez!
Azért vigyázzon magára, mert ezek kegyetlenül megviselik az izületeket, gerincet stb...
 
Ők az idegenek, akik köztünk élnek....
Nem tudom ezt, hogy lehet teljesíteni.
Szerintem sem lehet teljesíteni, biztos van valami titka, amit mi nem látunk...valami csalás... vagy valami.:)

Azért vigyázzon magára, mert ezek kegyetlenül megviselik az izületeket, gerincet stb...
Akkor el sem merem mondani, hogy csillapítás nélküli "mezítlábas" cipőben futott.:)
Köszönjük a gratulációt.:rolleyes:
 
Back
Oldal tetejére