• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sportok ollón innen, csipeszen túl

Sziasztok! Nem jártas esetleg valaki a légpuskás lövészetben, gondolok itt a field target vonalra.
Köszi Csilla! :)
Kedves Matyi! Ha érdekel a téma, akkor tudunk segíteni, mert Olivér fiúnk - sőt most már én is: Niki - leigazolt sportlövő versenyzők vagyunk. :)
Olivér nemrég lett Országos Serdülő Bajnok 10 méteres légpisztoly kategóriában.:giggle:
 

Attachments

  • 2020 Serdülő OB.jpg
    2020 Serdülő OB.jpg
    210.6 KB · Megtekintések: 42
Szia.
Én is akarok lövöldözni.
Most nézegetem a puskákat.
Anschütz 2001SA
Feinwerkbau 601
Walther LGM 1
Tervezem, hogy beszerzek ezek közül valamit meg egy normális távcsövet és elkezdek gyakorolni.
25 éve jártam lőni de akkor az más volt. A field target vonal érdekel ahol már nem fix távolságra lövöldöznek. Hol vagytok tagok?
 
Utoljára módosított:
Szombaton volt szerencsém egy kedves ismerősöm jóvoltából már másod ízben részt venni egy jó kis sport napon:
http://www.univet.hu/media/976618/tata-sportnap_meghivo.jpg

A szegedi NÉBIH csapatát erősítettük hárman is (az ismerősöm felesége, az én feleségem és jómagam) idegenlégiósként a 20 fős sárkányhajó műfajában.

Mondhatom, elég mozgalmasra sikeredett az esemény: elvileg 11:00 körül indultak a futamok, de beletelt közel félóra, mire minden csapat vezetőjét sikerült összevadászni és a versenykiírást elkészíteni, ami úgy nézett ki, hogy a 20-asok kezdtek, egy futamban három hajó ment, utána egy futam szintén három 10-es hajó, aztán ezt ismételgették volna, amíg mindenkinek lesz három ideje.
Tavaly így is volt, idén azonban közbeszólt az időjárás, ugyanis amikor a második garnitúra 20 fős lapátolt a rajtvonalhoz, egy komoly jégeső (borsószemtől mogyoró méretűig) zúdult a nyakunkba.
Szerencsére gyorsan átment esőbe és kb negyedóra után elállt.
Pár futam után újabb eső (mi közben kétszer is lapátoltunk), erre ki is kiáltották az ebédidőt, majd utána nem sokkal elfeketedett az ég és a sűrű villámlások miatt végleg lefújták a versenyt (nem szabad a vízen tartózkodni villámlás idején) ami nagyon rosszul érintett minket, mivel a második kör nem ment végig és így nem a legjobb idő számított (amivel nagy valószínűséggel dobogósok lettünk volna), hanem csak az első futam, így sajnos az ötödik helyen zártunk.

Utána az eredményhirdetésig sétáltunk kb 3 órát, eredményhirdetés, vacsora, irány haza és kb éjfélre itthon is voltunk.

Korábban a Dunán jópárszor volt alkalmam kenuzni, azt nagyon szerettem, de ez a sárkányhajózás így a tavalyi és az idei ismerkedés után egyre jobban tetszik.
Van egy egyedi jó hangulata, jókat nevetünk, ahogy a kezdeti bénázások közepette összekoccoljuk a lapátokat a nagy igyekezetben, teljesen jó a hangulata. Szerintem ha annyit elmondok, hogy a feleségem, aki nem tud úszni (víz iszonya van, ha vállig bele kell mennie a vízbe) és a csónak sem a kedvenc műfaja azt mondta a végén, hogy nagyon élvezte és közösen nevettünk másnap az izomlázán, az kb elárulja a hangulatot.

Képek (sajna nem sokat fotóztam, de majd válogatok) majd este a versenyről, meg a városról, amit annál jobban megszeretek, minél többször ott járok.
Heló! :LOL:

Csak feljött ez a topik és az első oldalon belebotlottam a hozzászólásodba! De atyaég mennyire hiányzik nekem ez a rendezvény! A sárkányhajózás pedig istencsászár móka! :LOL:
Sajnos a covid miatt tavaly nem került megrendezésre, 2019 őszén pedig családi program miatt nem tudtam részt venni rajta. Azelőtt reggeli regisztrációban is segédkeztem, így már az esemény előtti napon lementem a táborba, hogy fel tudjunk készülni a vendégek/résztvevők fogadására.

Te voltál 2015 óta a rendezvényen?
 
Köszi Csilla! :)
Kedves Matyi! Ha érdekel a téma, akkor tudunk segíteni, mert Olivér fiúnk - sőt most már én is: Niki - leigazolt sportlövő versenyzők vagyunk. :)
Olivér nemrég lett Országos Serdülő Bajnok 10 méteres légpisztoly kategóriában.:giggle:
Szia.
Én is akarok lövöldözni.
Most nézegetem a puskákat.
Anschütz 2001SA
Feinwerkbau 601
Walther LGM 1
Tervezem, hogy beszerzek ezek közül valamit meg egy normális távcsövet és elkezdek gyakorolni.
25 éve jártam lőni de akkor az más volt. A field target vonal érdekel ahol már nem fix távolságra lövöldöznek. Hol vagytok tagok?
 
Szia.
Én is akarok lövöldözni.
Most nézegetem a puskákat.
Anschütz 2001SA
Feinwerkbau 601
Walther LGM 1
Tervezem, hogy beszerzek ezek közül valamit meg egy normális távcsövet és elkezdek gyakorolni.
25 éve jártam lőni de akkor az más volt. A field target vonal érdekel ahol már nem fix távolságra lövöldöznek. Hol vagytok tagok?
Mi Százhalombattára járunk lőni, hétfőn és csütörtökön. Ha gondolod, gyere el egyszer velünk és ott lesz lehetőséged kipróbálni néhány fegyvert.

Oli pisztolya:
 

Attachments

  • IMG_20210115_222512.jpg
    IMG_20210115_222512.jpg
    490 KB · Megtekintések: 32
Helló mindenki!
Szeretnék venni egy lépegető (taposó) gépet, de mielőtt megrendelem, gondoltam rákérdezek, hátha van valakinek itt Budapesten, amit nem használ. Szívesen megvenném.
Üdv. Gizella
 
szia Gizella,
nekem egy ilyen van: SportsArt S7100
guglizz rá, hogy egy ilyenre gondoltál-e... 😊
a feleségemnek vettem fél éve 120 ezerért, de nem használja, ugyanennyiért továbbadom Neked, de a szállításról Neked kell gondoskodni, mert nagyon nehéz...
üdv, Tamás
 
szia Gizella,
nekem egy ilyen van: SportsArt S7100
guglizz rá, hogy egy ilyenre gondoltál-e... 😊
a feleségemnek vettem fél éve 120 ezerért, de nem használja, ugyanennyiért továbbadom Neked, de a szállításról Neked kell gondoskodni, mert nagyon nehéz...
üdv, Tamás
Az egy komoly készülék.
Minimalista stílusban gondolkodok. Én ilyesmit akarok majd venni
20210421_155957.jpg
 
Back
Oldal tetejére