• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Sphere of life

Jó ötlet, és bocs, hogy ide offolunk a válasszal, amíg nincs külön topic. Amiket korábban indítottunk, csak tesztek voltak, hogy egyáltalán életben tudnánk-e tartani a növényeket, de mivel nem tudtunk annyi időt rájuk szánni, amennyit szerettünk volna, már nem is működnek. Ha lesz rá igény, összerittyentenénk valamit (valszeg nem lenne olyan szép mint a Zuzmié, de igyekeznénk) :bucktooth:
Ne vicceljetek mar. En egyaltalan nem erzem akkora nagy szamnak. Csak lenyomkodtam par szal novenyket...betartottam a szabalyokat...most igy nez ki. Most jon a neheze...hogyan tartsam kordaban, hogy ne menjen az osszkep rovasara.
 
Ma zárás előtt még elszaladtam GA-ba, ahol @Nigro fogadott és abszolút nyitott volt egy majdani hazai GA szervezésű wabi bemutatóra/versenyre, ha lenne legalább 10 csoda, ami élőben kiállítható, bemutatható.
Azt tanácsolta, nyissunk ennek külön topikot és a wabisok ott szerveződhetnek erre.
Ha már megidéztél mint egy szellemet :D, én benne vagyok ha le tudjuk egyeztetni, és az utazást-szállítást meg tudom oldani Egerből, akkor mehet a menet :)
 
Ma zárás előtt még elszaladtam GA-ba, ahol @Nigro fogadott és abszolút nyitott volt egy majdani hazai GA szervezésű wabi bemutatóra/versenyre, ha lenne legalább 10 csoda, ami élőben kiállítható, bemutatható.
Azt tanácsolta, nyissunk ennek külön topikot és a wabisok ott szerveződhetnek erre.

Na, mit szóltok?
@Zuzmi gömbje például biztosan sokakat inspirálna/ ejtene ámulatba élőben is.

Lenne hozzá kedvetek?
@Zuzmi, @tsokee , @keszalvo , @sztanotomi , @Dukenukem , @Molnár Máté és a többiek?:love:
Hajrá, benne vagyok én is, de csak azért, hogy minél jobban népszerűsítsük a wabimániát és minél többen kapjanak rá az ízére.
Szerintetek hol vagyok még Andrástól meg a többi ős wabistól, most esik le a tojáshéj a wabimról (ma este szedtem le a foliát végleg) lehet holnapra kiszáradt kórók meredeznek ki a tálból.
Le a kalappal a Csilla előtt, hogy így menedzseli a témát. Részemről kap egy szavazatot, ha tiszteletbeli főtitkárt kell választani majd az első alakuló Hungarian Wabiscapers Association közgyűlésén. (y);)
 
Ma zárás előtt még elszaladtam GA-ba, ahol @Nigro fogadott és abszolút nyitott volt egy majdani hazai GA szervezésű wabi bemutatóra/versenyre, ha lenne legalább 10 csoda, ami élőben kiállítható, bemutatható.
Azt tanácsolta, nyissunk ennek külön topikot és a wabisok ott szerveződhetnek erre.

Na, mit szóltok?
@Zuzmi gömbje például biztosan sokakat inspirálna/ ejtene ámulatba élőben is.

Lenne hozzá kedvetek?
@Zuzmi, @tsokee , @keszalvo , @sztanotomi , @Dukenukem , @Molnár Máté és a többiek?:love:

A gömböd még mindig nagyon szép :)
Benne vagyok, hamarosan indìtok egy másikat [emoji4]
 
Üdv a klubban!(y)
Mint az egyik ősalapítónkat megkérhetünk, hogy a szokásos éjszakai/hajnali kreativitásaid egyikén tervezz hozzá egy olyan tuti kis logot, mint a saját the cine scapered?
Köszi:kiss:

Ős alapìtó, én? :)
Nem én terveztem a sajátomat, de megkérem az illetékest. Van valami elképzelés? Elég, ha a wabikusa megjelenik?
 
Akár!
Majd szavaznak azért remélem a többiek is.
A sima “wabiscapers” jó a logohoz, de a nevünkben érződjön csak, hogy nem simák vagyunk csupán, hanem magyarok!
Tudod, amikor majd megindulunk a világhír felé!:ROFLMAO:

Jó bennem nincs ilyen hatalmas magyarságtudat. :) Én jobban szeretek nemzetközi lenni :)
 
Back
Oldal tetejére