• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Sphere of life

Koszonom. Azt hiszem Csilla otlete nem is annyira elrugaszkodott.

Ha legközelebb (pl.ma) beszaladok hazafelé a boltba és belebotlom Viktorba, Attilába vagy Balázsba, majd megpendítem nekik a dolgot, hátha a július megnyitó után tervbe vesznek egy ilyen kezdeményezést is. Bízom benne, hiszen ők mindig nyitottak az ilyen dolgokra, ők komolyan is gondolják, hogy merjünk nagyot álmodni!(y)
 
Ha legközelebb (pl.ma) beszaladok hazafelé a boltba és belebotlom Viktorba, Attilába vagy Balázsba, majd megpendítem nekik a dolgot, hátha a július megnyitó után tervbe vesznek egy ilyen kezdeményezést is. Bízom benne, hiszen ők mindig nyitottak az ilyen dolgokra, ők komolyan is gondolják, hogy merjünk nagyot álmodni!(y)
Ha arra jársz, megnéznéd a középső haltároló leghátsó akváriumában a kis sügérek mellett ott van-e még ez a mamlasz? :oops:Nem látom sok esélyét, de hátha. :D

Hónap wabija verseny talán kicsit sok, de 2-3 havonta díjazni a legszebbeket jobb lenne. Azt hiszem egy wabi fejlődéséhez több idő kell, mint az akváriumokhoz. Ezért nincs is türelmem hozzá, pedig olyan szépeket csináltok. :cry:
 
Ha arra jársz, megnéznéd a középső haltároló leghátsó akváriumában a kis sügérek mellett ott van-e még ez a mamlasz? :oops:Nem látom sok esélyét, de hátha. :D

Hónap wabija verseny talán kicsit sok, de 2-3 havonta díjazni a legszebbeket jobb lenne. Azt hiszem egy wabi fejlődéséhez több idő kell, mint az akváriumokhoz. Ezért nincs is türelmem hozzá, pedig olyan szépeket csináltok. :cry:
Ha submersből indítjuk, 2 hónap. De ez az igazi kihívás. ;)
Az enyémnél most kezdem látni, hogy mennyire más egy reineckii, pinnatifida vagy rotala emersen. Ráadásul a csócspont a virágzás, ha jön és akkor a legszebbek a tálak.
 
Ha submersből indítjuk, 2 hónap. De ez az igazi kihívás. ;)
Az enyémnél most kezdem látni, hogy mennyire más egy reineckii, pinnatifida vagy rotala emersen. Ráadásul a csócspont a virágzás, ha jön és akkor a legszebbek a tálak.
Igen. Ebben a talban van submers es emers is. Kicsit ilyeszto a submersek megfonnyadasa, de aztan hamar magukhoz ternek.
Most varom egy masik kis talban, hogy a limnophilia hippuroides mikor ered meg. Szep viragai vannak neki is. Remelem osszejon.
 
Milyen érdekes, hogy a páfrányok submers levelei, szinte elolvadnak, elrohadnak, és közben - utána hozzá az új húsosabb emers leveleket.
 
Nagyon szép kis gömb,látszik a törődés (y)
Majd egy "versenyfotót" készíts róla mindenképpen egyrészt a falon is jól mutat egy képkeretben,másrészt lesznek még versenyek idén is szépszámmal ahol nyugodtan nevezhetsz ;)
 
Nagyon szép kis gömb,látszik a törődés (y)
Majd egy "versenyfotót" készíts róla mindenképpen egyrészt a falon is jól mutat egy képkeretben,másrészt lesznek még versenyek idén is szépszámmal ahol nyugodtan nevezhetsz ;)
Koszi, de halvany gozom sincs, hogy kell "versenyfotot" kesziteni. Meg a versenyeket sem ismerem. De majd utananezek. :) Tudsz esetleg segiteni,hogy hol erdemes keresnem?
 
Sziasztok.
A sok kedvességen felbuzdulva kissé megnoszogattam a páromat. Segített nekem és lőtt értékelhető képeket a Wabiról (kölcsön obi, katronhegyek:D), amivel esetleg még versenyen is indulhatok.
Köszönöm @keszalvo a tippeket és szeretnélek megkérni, hogy segíts kiválasztani a legjobb képet, vagy, hogy min kell változtatni. Kérek Mindenkit, aki a naplómat követi,hogy savvazzon...:D;). Még sosem csináltam ilyesmit, elkél a segítség.
Hozok nektek egészalakos képet, meg "csakúgy" képet is.
Fogadjátok szeretettel.:love:
IMG_0150_S.jpg IMG_0174_s.jpg IMG_0207_s.jpg IMG_0191_s.jpg
 
Ma zárás előtt még elszaladtam GA-ba, ahol @Nigro fogadott és abszolút nyitott volt egy majdani hazai GA szervezésű wabi bemutatóra/versenyre, ha lenne legalább 10 csoda, ami élőben kiállítható, bemutatható.
Azt tanácsolta, nyissunk ennek külön topikot és a wabisok ott szerveződhetnek erre.

Na, mit szóltok?
@Zuzmi gömbje például biztosan sokakat inspirálna/ ejtene ámulatba élőben is.

Lenne hozzá kedvetek?
@Zuzmi, @tsokee , @keszalvo , @sztanotomi , @Dukenukem , @Molnár Máté és a többiek?:love:
 
Utoljára módosított:
Ma zárás előtt még elszaladtam GA-ba, ahol @Nigro fogadott és abszolút nyitott volt egy majdani hazai GA szervezésű wabi bemutatóra/versenyre, ha lenne legalább 10 csoda, ami élőben kiállítható, bemutatható.
Azt tanácsolta, nyissunk ennek külön topikot és a wabisok ott szerveződhetnek erre.

Na, mit szóltok?
@Zuzmi gömbje például biztosan sokakat inspirálna/ ejtene ámulatba élőben is.

Lenne hozzá kedvetek?
@Zuzmi, @tsokee , @keszalvo , @sztanotomi , @Dukenukem és a többiek?:love:
Kedves Csilla Nagykovetasszony, csatlakozom hozzad. :love:
 
Ma zárás előtt még elszaladtam GA-ba, ahol @Nigro fogadott és abszolút nyitott volt egy majdani hazai GA szervezésű wabi bemutatóra/versenyre, ha lenne legalább 10 csoda, ami élőben kiállítható, bemutatható.
Azt tanácsolta, nyissunk ennek külön topikot és a wabisok ott szerveződhetnek erre.

Na, mit szóltok?
@Zuzmi gömbje például biztosan sokakat inspirálna/ ejtene ámulatba élőben is.

Lenne hozzá kedvetek?
@Zuzmi, @tsokee , @keszalvo , @sztanotomi , @Dukenukem és a többiek?:love:
Jó ötlet, és bocs, hogy ide offolunk a válasszal, amíg nincs külön topic. Amiket korábban indítottunk, csak tesztek voltak, hogy egyáltalán életben tudnánk-e tartani a növényeket, de mivel nem tudtunk annyi időt rájuk szánni, amennyit szerettünk volna, már nem is működnek. Ha lesz rá igény, összerittyentenénk valamit (valszeg nem lenne olyan szép mint a Zuzmié, de igyekeznénk) :bucktooth:
 
Jó ötlet, és bocs, hogy ide offolunk a válasszal, amíg nincs külön topic. Amiket korábban indítottunk, csak tesztek voltak, hogy egyáltalán életben tudnánk-e tartani a növényeket, de mivel nem tudtunk annyi időt rájuk szánni, amennyit szerettünk volna, már nem is működnek. Ha lesz rá igény, összerittyentenénk valamit (valszeg nem lenne olyan szép mint a Zuzmié, de igyekeznénk) :bucktooth:

Egyik szebb, mint a másik! Kisebbek, nagyobbak, színesek, zöldek, a lényeg, hogy legyen, és kedvet csináljatok minél több embernek, hogy ebben is kipróbálja magát!
 
Back
Oldal tetejére