• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Source "ソース"

Vagy még az is sokat javítana,ha magasságából lecsippentenél,ahol a legalsó világos rész teteje véget ér.Szerintem így már nem magasodna ki és harmonikusan belesimulna a körülötte levő füves hát és előtérbe;)
Egy párszor át kellett olvasnom, de már értem, tehát olyan hatást keltene mint egy pici felfele álló gyökér!!
Nem rossz, átgondolom!
Köszi(y)
 
Lesz örököse az akvának, vagy megtartod?
Hehe, ez nagyon jó kérdés!!
Sokkal, de sokkal könnyebb dolgom lenne ha elkelne a szett.
Viszont az aki is már vagy 3-4 éve nálam van (még az első opti white akvárium amit a GA árult) és van rajta már pár karc, a bútor és a lámpa illenek egymáshoz, de nem mai gyerekek már, szóval nem sokat érnek!
Nem akarom úgy eladni, hogy közben nincs a nappalimban akvárium, tehát addig nem is akartam ezen filózni, de ha gondoljátok privátban megtudjuk beszélni akit érdekel.
Amire biztos, hogy nem lesz szükségem ,akvárium ,bútor, lámpa, szűrő (2071), üveg csövek , de csak egyben?!!
 
Még mindig király az aki Tibi :) A címben az a padocska mi jelent? :D Az én akim is eladó, ha valaki megveszi :)))
 
Még mindig király az aki Tibi :) A címben az a padocska mi jelent? :D Az én akim is eladó, ha valaki megveszi :)))
Köszi Dani, próbálom egyben tartani!!(y)
padocska??
A japán padocska számomra a természetből egy ihletet forrást jelent!!:D:cool:
 
Ezennel befejezettnek nyilvánítom ezt a naplót, hiszen minden cuccomat elvitte egy kedves akvakertész.
Sok sikert továbbiakban és szép akváriumokat kívánok! (y)
 
Tibcsi ez a napló volt eddi kertészkedésed csúcspontja. (y) Remélem a következővel is hasonló magasságokba repülsz majd :)

Ez olyan aki volt, amit pár éve még talán csak az IAPLC versenyen lehetett volna látni. És mindezt abban a kis méretben....
Kíváncsian várom mit építesz majd az új setupban most, hogy kicsit megnőtt a játszótér ;)
 
Áthelyeztem a volt kis akimat a befejezett akváriumok közé!
A 2012-es évben elért eredményeim:
IBAC 9. hely
IAPLC 444. hely
HAC nano 1. hely

Nagyon örülök az eredményeknek, főleg a magyar helyezés nagyon megtisztelő.(y)
 
Én is nagyon gratulálok ! Hatalmas eredmény ,gyönyörű precíz munka teljesen egyértelmű ,hogy tiéd a díj :) Kívánom a továbbiakban ,hogy legalább ilyen nagyszerű munkákal áldod meg a Magyar akvakertész társadalmat :)
 
Fogadd elismerésem és gratulációmat a dobogó legfényesebb lépcsőfokáért! :D Ja és már most várom, h a Forest Lair akival milyen eredményeket fogsz elérni! Főként a nemzetközi megmérettetések eredménye lesz majd érdekes, hiszen már most is no.1 gyanús szerintem! (y) Üdv!
 
Nagyon szép volt ez az akvárium!
A szűrőt kellett fojtani, vagy maxon ment?

Krisztián
Köszi szépen(y) az első erdős fás layout-om volt!!
A 2071 csak annyira volt fojtva, amennyire a szűkítés lefojtotta, tehát a 16/22-es gyári csöveket leszűkítettem 12/16-ra (az üvegcsövek miatt, meg persze az aki kis mérete miatt) , így tuti nem 950l/h volt a teljesítménye, hanem kevesebb.
Viszont így külön fojtás nem kellett!;)
 
Köszi szépen(y) az első erdős fás layout-om volt!!
A 2071 csak annyira volt fojtva, amennyire a szűkítés lefojtotta, tehát a 16/22-es gyári csöveket leszűkítettem 12/16-ra (az üvegcsövek miatt, meg persze az aki kis mérete miatt) , így tuti nem 950l/h volt a teljesítménye, hanem kevesebb.
Viszont így külön fojtás nem kellett!;)
Egyet nem értek, ilyen piciben hogy lehet ennyire szép és természetes dolgot művelni?!
Azért kérdeztem a fojtást, mert hamarosan indítok egy bruttó 44 literes akit, 2071-es szűrővel, és nem tudom hogy kellene e valamilyen módon fojtani (meg egyáltalán mennyire tesz jót a szűrőnek)? Egyenlőre esőztető van, amit mindenképpen cserélni szeretnék lilyre, de csak később.
 
Back
Oldal tetejére