• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sorozatok, amiktől nem tudunk aludni

Miután lenyomtam a Vikingek mind a 7 évadát, átváltottam egy másik vikingesre. Ez még csak a 4. évadnál tart. Az utolsó királyság/The last Kingdom. Egy kissé lágyabb, ha lehet ilyet mondani.
Sajnos úgy tudom, elkaszálták a továbbiakat, pedig nagyon szerettük....
 
Ha már vikingek: Norsemen/Vikingane/Norheimi vikingek. Nyilván a híres sorozat alapján készült kissé Monthy Pythonos beütésű, "agyas" poénokkal teletűzdelt széria, a Netflixen az első két évad magyar felirattal is elérhető.
 
Egy halom sorozaton vagyunk túl azóta, de nem is tudom megjegyezni lassan a címeket. A Telekom a napokban rám sózott egy HBO Go előfizetést "majdnemingyér", szóval most már két streaming szolgáltató gondolkodik a nemalvásról.
Minket eléggé lekötött a Kijelölt túlélő, pedig savazták a neten ezerrel. Szórakoztató volt a maga módján a Warrior nun is. Ja, és a Snowpiercert is néztük (a sorozatot).
 
Netflix DARK ,az utóbbi 10 év szerintem legjobb forgatókönyv kitalációja,német sorozat de ez nem látszik rajta,mindenkinek bátran ajánlom aki egy kicsit szeret gondolkodni.
Ja és Castle Rock is ajánlós 😎😉
Most végeztük ki és hát elég vegyesek az érzéseim. A harmadik évad úgy érzem,nem sikerült úgy,ahogy az első kettő,azok zsenik voltak. :(
 
Most végeztük ki és hát elég vegyesek az érzéseim. A harmadik évad úgy érzem,nem sikerült úgy,ahogy az első kettő,azok zsenik voltak.
Sajnos meg kell hogy egyezzen a véleményünk,elég lett volna az időben ugrálni nem kelletek volna a másik dimenziók. ;)
 
Sajnos meg kell hogy egyezzen a véleményünk,elég lett volna az időben ugrálni nem kelletek volna a másik dimenziók. ;)
Nem tudtam eldönteni,hogy jobb ötlet híján hozták be a plusz dimenziókat,vagy úgy érezték,nem elég bonyolult.
Pedig kellemesen szőtték a szálakat a második évad utolsó részének végéig. Jók voltak a csavarok,az ok-okazti összefüggések.
Elég friss volt,de valahogy mégis kellően ismerős és egész jól mozgatott egyszerre sok karaktert.
 
Most vagyok túl az HBO sorozatán, ami valójában krimi dokumentumfilm: I'll be gone in the dark.
A californiai sorozatgyilkos (13), sorozat erőszakos nemi bűncselekmények (50+) és betörések (120) elkövetője után nyomozó magánszemély évekig nyomozott, majd egy könyvben megjelentette, mire jutott. Rá 2 hónapra elkapták az elkövetőt.
 
Most épp kényeztetve vagyunk, két sci-fi (jellegű) sorozat is fut, mindkettő nagyon más, de nagyon tetszik:
Raised by wolves
A távolban
 
Modern Family ajánlojat gyakran bedobta nekem a nf, de mindig odzkodtam tole. Aztan két hettel ezelott gondoltam, hogy belenezek az elso reszbe. Azota a 3. evad vegeig is eljutottam.. 😱
 
Na most neztem meg az elso evad utolso reszet a Raised by wolves-nek!
Hat agyverzesem lett! Hogy egy evadon vagyok ugy tul, hogy se eleje se vege, de meg kozepe sincs! En szeretem a sci-fi-t, de itt semminek semmi ertelme. Nem egyszeruen elvont...
Vicces amugy, hogy ez a viking csavo csak ilyen elvont...kepzelgos filmekben jatszik. Mas arca nincs is talan?
Azert arra kivancsi vagyok, hogy kihoznak-e belole valami ertelmeset...de ha itt vege szakad es nem lesz folyt.kov.hat akkor sem omlok ossze.
 
Back
Oldal tetejére