• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sorozatok, amiktől nem tudunk aludni

Coller

Mágus
Sziasztok,

Mivel újabban eléggé hajlamos vagyok ráfüggeni egy-egy sorozatra, gondoltam, ha vannak itt sorstársaim, megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat.
Nekem az elmúlt időszak legsúlyosabb alváshiányát a The man on the high castle okozta. Vidám nem leszel tőle, de nagyon jó, abbahagyhatatlan sorozat volt számomra.
Vele szoros versenyben van a Stranger Things (bár itt a harmadik évad nekem picit fáradt volt már), de elég hamar ledaráltuk a Witchert, és persze a Mandaloriant is. Aki fantasy vonalon szeret mocorogni, annak érdekes lehet a Carnival Row is.
Most jobb későn, mint soha jeligére elkezdtük a Westworld-öt, és látom, hogy ezt is végig fogjuk tolni.
Volt, amin elakadtunk persze, de azoknak a címe nem is jut eszembe :D
 
De jo otlet!
Hamarosan vege az NFL szezonnak igy egyeb "sorozat" utaan kell neznunk.
En szemely szerint a Stranger Things elso resze vegen lef*stam a bokamat...az nem nekem valo.
De a Witcherre es Mandalorianra kivancsi vagyok. Masok is mondtak, hogy jok.
 
Oh, nalam a sorozatfugges annyira brutalis, hogy 18 honappal ezelott teljesen eltiltottam magamat toluk. Azota "tiszta vagyok".

Stranger things,
The end of the f*cking world
Black mirror
Agymenok
A balszerencse aradasa
Breaking bad
Mr robot
Es a tobbi.....

Lehet, hogy vissza fogok esni.... Mar a leszokasom kezdeten is probalkoztam olyan cselekkel, hogy nemetul vagy angolul neztem a sorozatot es igy azt hazudtam magamnak hogy ez tulajdonkeppen tanulas... Az eredmeny ugyanaz volt, megpedig, hogy addig aludtam napi 2-3 orakat amig egy sorozatnak vege nem lett.

Ezt a forumot sosem szabadott volna meglatnom
o_O
 
Mi a The man on the high castle jópár részét úgy néztük, hogy angolul, angol felirattal. Ez tényleg tök jó gyakorlás volt. Bocs, ha ezzel a visszaszokást erősítem :D
A Black mirrornál a szobabringás részen valamiért elhasaltunk, és utána nem néztük. Talán majd egyszer újrakezdjük. De most Westworld megy. Épp elég az.
 
Stranger things,
The end of the f*cking world
Black mirror
Agymenok
Jo a lista ;) Mr. Robot meg johet a vegere, az elotte levo 2 nekunk annyira nem jott be.

Amik viszont igen:
Mindhunter
Watchman
Doom patrol
Luther
Westworld
The Expanse
Future Man
... ez eleg hosszu lista lehetne :D

Kedvenc animek: Death Note, Bleach

Sci-fi kedvenc klasszikusok: Firefly+Serenity, Farscape.
Neeeeem, mi sem vagyunk fuggok, neeem. o_O
 
Sziasztok,

Mivel újabban eléggé hajlamos vagyok ráfüggeni egy-egy sorozatra, gondoltam, ha vannak itt sorstársaim, megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat.
Nekem az elmúlt időszak legsúlyosabb alváshiányát a The man on the high castle okozta. Vidám nem leszel tőle, de nagyon jó, abbahagyhatatlan sorozat volt számomra.
Vele szoros versenyben van a Stranger Things (bár itt a harmadik évad nekem picit fáradt volt már), de elég hamar ledaráltuk a Witchert, és persze a Mandaloriant is. Aki fantasy vonalon szeret mocorogni, annak érdekes lehet a Carnival Row is.
Most jobb későn, mint soha jeligére elkezdtük a Westworld-öt, és látom, hogy ezt is végig fogjuk tolni.
Volt, amin elakadtunk persze, de azoknak a címe nem is jut eszembe :D
Ha parázósan érted a nemalvást, akkor ajánlom a The haunting of Hill House-t és a Dark-ot (mindkettő netflix, utóbbi német), régebbről a Harper's Island-et vagy a The river-t 😁
 
Jo a lista ;) Mr. Robot meg johet a vegere, az elotte levo 2 nekunk annyira nem jott be.

Amik viszont igen:
Mindhunter
Watchman
Doom patrol
Luther
Westworld
The Expanse
Future Man
... ez eleg hosszu lista lehetne :D

Kedvenc animek: Death Note, Bleach

Sci-fi kedvenc klasszikusok: Firefly+Serenity, Farscape.
Neeeeem, mi sem vagyunk fuggok, neeem. o_O
Ó, Firefly az alap 🥰😍
Meg persze Jóbarátok 😂
 
Jut eszembe, szintén nem a vidám fajta, de a hatrészes ötrészes HBO-s Csernobil is tetszett nekünk.
És az csak egy éjszakát tesz tönkre :D
Firefly, ó, igen....
Mondjuk én még a Netflixes-HBO-s idők előtt Stargate-en meg Star Trek-en szociálizálódtam, de az már olyan régen volt, hogy én is alig emlékszem :D
 
Utoljára módosított:
Jut eszembe, szintén nem a vidám fajta, de a hatrészes HBO-s Csernobil is tetszett nekünk.
És az csak egy éjszakát tesz tönkre :D
Firefly, ó, igen....
Mondjuk én még a Netflixes-HBO-s idők előtt Stargate-en meg Star Trek-en szociálizálódtam, de az már olyan régen volt, hogy én is alig emlékszem :D
Igen, a Csernobil is nagyon jó. Nem csak öt rész volt?
 
Beugrok én is😁
Mi annyira nem vagyunk függők de ezek többszörösen megnézve:
Jóbarátok
Joey
Két pasi meg egy kicsi
The Walking dead
Csernobil (ezt pár nap alatt megnéztük egymás után háromszor) (itt jegyezném meg, hogy 40-ik születésnapomra egy csernobili túrát kértem, függetlenül a sorozattól ez egy régi vágyam)
Igaz feleségem több sorozatot is néz/nézett, de nálam ennyiben kimerült a dolog😀
 
A feleségem Jóban Rosszban függő:(
Én egy hónapja regisztráltam a Netflixre, azóta szinte nem is torrenteztem.
Főleg sci-fi és akció filmeket kedvelek, de az asszony kedvéért lenyomok néha egy-egy vígjátékot és romantikusat is.
A Lost in Space két évadát lenyomtam 4 nap alatt. Most meg várhatok 1-1,5 évet a következő évadra. Na ezt hívják úgy, hogy ember kínzás.
 
A feleségem Jóban Rosszban függő:(
Én egy hónapja regisztráltam a Netflixre, azóta szinte nem is torrenteztem.
Főleg sci-fi és akció filmeket kedvelek, de az asszony kedvéért lenyomok néha egy-egy vígjátékot és romantikusat is.
A Lost in Space két évadát lenyomtam 4 nap alatt. Most meg várhatok 1-1,5 évet a következő évadra. Na ezt hívják úgy, hogy ember kínzás.
A köztes időben tégy egy próbát a The Expanse-el. Ha szereted a sci-fit akkor szerintem tetszeni fog.
 
Jaj, én meg el is felejtettem, még az Időbevándorlók tök jópofa volt. Norvég sorozat, magyar szinkronosan simán meg lehet találni, jó kikapcsolódás.
Eredeti hanggal sincs vele gond, meg lehet szokni hamar, a csaj nagyon jol alakit benne. :)
 
Meg a
peaky blinders
Meg a Sherlock 😍 (Benedict Cumberbatch-es)

Hal istennek minden hobbypenzemet...es ruhapenzemet....es egyeb maradekokat halakra koltok, igy nem tudok a netflixre elofizetni:unsure:

Ha eltunnek par honapra akkor tudjatok, mit csinalok...
 
Mi a koreai sorozatokra függtünk rá, hála a Netflixnek. Főleg a nyomozósokat nézzük, néha becsúszik egy kis természetfeletti, vagy romantikus vígjáték is. Olyan összetett sztorikat képesek előadni, hogy csak pislogunk. Általában a legvégéig nem lesz világos, hogy mi is történik, vagy történt a múltban pontosan.
A Vagabonddal kezdődött, ajánlom megnézni bárkinek, simán emészthető a nyugati műveken nevelkedetteknek. Bőven van benne akció, elég sok dráma, és nagyon sokszor hagyta el a szánkat a "B+, na ne...", annyira sok váratlan fordulat volt benne.

Kevés nyugati sorozatot nézünk már, utoljára a Witcher mozgatott meg. De olyan szinten tolják a pc-t, hogy már rosszul vagyunk tőle. Nem zavarna, de egyre többször megy a sztori kárára. :(
 
Back
Oldal tetejére