• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

SOPRON és környéke

Én nem merném beletenni az akiba. Emlékszem, hogy gyerekkoromban ( ami azért nem most volt ) hoztunk faterral deákkúti vizet az akváriumba, de bezavarosodott, kissé tejes lett és napok kellettek, hogy kitisztuljon. Persze az akkori levegős szivacs szűrő, köszönő viszonyban sem volt a mai technikával, de azért ez jelent valamit. Mérte már valaki a keménységét? Elvileg ugyanolyan kemény kell, hogy legyen mint a csapvíz, mert ugyanabból a talajból szivárog.
Na egyszer fogom magam és megmérek mindent..... most már csak kíváncsi vagyok!:)
 
Holnap! Húsvét vasárnap megyek Sopronba! Van egy igen nagy mennyiségű növényem levágva, mert rendbe kellett tennem a dzsungelt! Rotala Coin 'Leaf', Hygrophila Pinnatifida, Matogrosso és HM. akinek kell írjon rám még ma és holnap eljuttatom neki a növényt!
 
Holnap! Húsvét vasárnap megyek Sopronba! Van egy igen nagy mennyiségű növényem levágva, mert rendbe kellett tennem a dzsungelt! Rotala Coin 'Leaf', Hygrophila Pinnatifida, Matogrosso és HM. akinek kell írjon rám még ma és holnap eljuttatom neki a növényt!
Jó lehetőség lenne, de én még sajnos nem tudom hova tenni, de lehet hogy megkereslek ha összeáll az 54 l, garnéla tanyám!
 
Holnap délután megyek vissza sopronba. Ha útba esel. Egy üzlet ereéig osszetudunk futni? :D
A település utba esik nekem :)
 
Nagy mennyiségű Limnobium laevigatum-Amazóniai békatutaj, Alternanthea Reineckii 'lila' várja leendő gazdáit! Étcsokiért , vagy garnikért cserében! Ugyanitt nagy mennyiségben csigát is elfogadok!
 
Nincs valakinek kocsány nélküli ambuliája eladó? A tescoban már több mint egy hete ígérgetnek, de a "főnök" soha nem hoz. :/
 
Nemrég dobtam ki :( Nálam nem szeretett, mindig berohadt a friss hajtások vége.
Nembaj majd intézek valahonnan :)
Egyébként most rendeltem Green Aqua-ból diffuzort meg 12/16 csövet. Ha nem vagyok ilyen naív akkor hozzácsapattam volna egy tövet ebből a növényből. Legközelebb tuti nem várok rájuk :(
 
Sziasztok. Segitségeteket szeretném kérni.
Nincs véletlenül 1adag (drop checkernyi) felesleges CO2 indikátor oldat valakinek? Megvenném tőle.
Vagy ha valaki rendel mostanában a Green Aquaból szóljon legyenszives.
Segitségeteket előre is köszönöm.
 
Back
Oldal tetejére