• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Skimmerek

bobek1982

Kertész tanonc
Sziasztok..véleményetekre volnék kíváncsi,hogy garnélás akiba milyen skimmert ajánlotok?

Eheim350,vagy az üveg aqua rebell17mm?oase 350 szűrőm van..köszönöm a hozzászólást
 
Sziasztok..véleményetekre volnék kíváncsi,hogy garnélás akiba milyen skimmert ajánlotok?

Eheim350,vagy az üveg aqua rebell17mm?oase 350 szűrőm van..köszönöm a hozzászólást

Eheim szerintem, mert egy nap ha kétszer használod 1-1 órára akkor az esetleg oda betévedt állatka kitud jönni
 
Eheim szerintem, mert egy nap ha kétszer használod 1-1 órára akkor az esetleg oda betévedt állatka kitud jönni

Vagy ráteheted a gyári fej helyett ezt
 
Ahogy látom, a @tsokee által ajánlott skimer kb. sehol sem kapható. Tudtok valami mást ajánlani? Eheim 2211 külső szűrőm van, esetleg arra is lehet tenni valamit, de irdatlan összeget nem szeretnék elkölteni. Azért vicces, hogy most mondtam a feleségemnek, hogy a jutányosan vett külső szűrő (meg 30 kiló kő, de ki számolja? :D) után egy darabig nem akarok akváriumra költeni, nade, ha ő mondja, hogy kellene skimmer... :D
 
Ahogy látom, a @tsokee által ajánlott skimer kb. sehol sem kapható. Tudtok valami mást ajánlani? Eheim 2211 külső szűrőm van, esetleg arra is lehet tenni valamit, de irdatlan összeget nem szeretnék elkölteni. Azért vicces, hogy most mondtam a feleségemnek, hogy a jutányosan vett külső szűrő (meg 30 kiló kő, de ki számolja? :D) után egy darabig nem akarok akváriumra költeni, nade, ha ő mondja, hogy kellene skimmer... :D
Ilyen kis akvában nem rontaná a látványt? Skimmeres befolyó nem lenne jobb? vagy 12/16 -ra való nincs olyan ami jó lenne?
 
Van, csak drágább a skimmernél. :) Ami olcsóbb, az meg nemtom, jó-e.
Csak akkor teszem be a skimmert, ha szükséges, pl. nyírás után. Felügyelet mellett járatom 10-15 percig, aztán kiveszem. Havonta 1-2 alkalommal szokott rá szükség lenni. Ha nincs az akváriumban folyamatosan, mindegy, hogy néz ki :) Szerintem egy olcsó kínai is megfelel erre a célra.
 
Back
Oldal tetejére