• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sisakcsigák

Kettő van, de sosem láttam még őket együtt. Mindig az akvárium két felén vannak kb. Az egyik a sarokban a másiknak a sziklán van egy helye.
De akkor lehet hogy egymásra teszik?o_O

Szia!
Az mit takar, hogy átrendeznek mindent? (csak mert én is szeretnék, de arról eddig nem tudtam, hogy lakberendező a szakmájuk)
Méretükből adódóan a nem megfelelően rögzített mohát, anubiast, egyebet simán arrébb teszik. Ilyen szempontból inkább csak az én munkámból eredő hibákra hívják fel a figyelmet, cseppet arrogáns módon :D. De annyira nem viszik túlzásba, hogy kipateroljam őket. Az Emarfishben vannak (400l), néha hetekig nem is találkozom velük, de a nyomok jelzik jelenlétüket :ROFLMAO:

Méretükből adódóan a nem megfelelően rögzített mohát, anubiast, egyebet simán arrébb teszik. Ilyen szempontból inkább csak az én munkámból eredő hibákra hívják fel a figyelmet, cseppet arrogáns módon :D. De annyira nem viszik túlzásba, hogy kipateroljam őket. Az Emarfishben vannak (400l), néha hetekig nem is találkozom velük, de a nyomok jelzik jelenlétüket :ROFLMAO:
Már emlékszem is, hiszen már láttam a naplód, csak akkor még nem foglalkoztattak annyira, a csiguszok. Na de hogy ilyen mélyre leássanak, az már durva. Vakond csiga. :)

killer

Főkertész
Azok sisak csiga peték. 100%. Nyugodtan rakhatsz mellé helenát, nálam 5 sisakcsiga él együtt vagy 15 helenával több mint egy éve.

Sziasztok!

Mik a tapasztalatok ennél a csigánál, mennyire van rájuk rossz hatással a lágy víz ( kh3 gh4 ) és a savas ph? (6.5) van aki hasonló körülmények között tartja őket? Ők is "szenvednek" az ro víz okozta Ca hiánytól? gondolom igen..

Sziasztok!

Mik a tapasztalatok ennél a csigánál, mennyire van rájuk rossz hatással a lágy víz ( kh3 gh4 ) és a savas ph? (6.5) van aki hasonló körülmények között tartja őket? Ők is "szenvednek" az ro víz okozta Ca hiánytól? gondolom igen..
Nálam full ro gh+al visszasózva. Semmi bajuk. A ph ról nem tudok nyilatkozni, co2-m nincs így az 7 felett van.

Oldal tetejére