• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Simple 30

Van egy ADA kockám, gondoltam összedobok valami egyszerűt. Szeretnék bele viszonylag sok stemet, Rotala wallichiit és társait. Szép szìnes-gazos dzsungel a terv.

A berendezése nem egy bonyolult dolog. Ven benne egy kevés fuji kő, egy mocsári fenyőgyökér, egy kis Amazonia light és la plata sand. Alulra dobtam egy kevés Tropica táptalajt, had nyomja az indulást.

Hátra a már emlìtett wallichii, indica és Hra fog kerülni. Előre a kövek közè lehet rejtek parvulát.
A fa egyenesre vágot végét riccardia vagy christmas moha fogja fedni.

Technika
-ADA Doaqua üveg 30liter
-ADA Aquasky 301 pilács
-Eheim Ecco pro 130 szűrés
-CO2
-Üveg ki-befolyók
-ADA tápozás

Amint megérkezik a szűrő, indìtom is. Nagyon kìváncsi vagyok, hogy az ADA lámpa és táp mit fog mutatni együtt.
cc731a4dfad7bc51b39e16112d0d3cc4.jpg
114c938bda52f9fc8311e811a8e12fe0.jpg
8f97752d2191661b71f0984c012174fe.jpg
 
Kövezzetek meg, de annak semmi értelmét nem látnám. Az számomra nem ér akkora plusz költséget, az is csak vizet keringet.
Momaxban vettem, remélem bìrni fogja, ráültem, nem panaszkodott :)
Csak vicceltem, ha már minden ADA... :D

Hetek óta bújom a bútorboltokat, de ez nem jött szembe. Köszi, meglesem.
 
Csak vicceltem, ha már minden ADA... :D

Hetek óta bújom a bútorboltokat, de ez nem jött szembe. Köszi, meglesem.

Most ránéztem a kis szűrőkre, ìgy hogy van hozzá üveg meg csövezés, nem olyan vészes, de még ingerküszöb felett van ìgy is. Pedig milyen jól mutatna alul. Hess gondolat :D

Ha nem dől össze, majd akkor vegyél ilyet :D Fém a keret, elég stabil. Remélem hosszútávon is az lesz.
 
Milyen néven fut ez a kis szekrényke? Iszonyú jó! :D

RE: lusta disznó vagyok, csak keresgélni kellett, sry. Virágállvány. (Erre spec. nem gondoltam volna. :) )
55 vagy 70 magasat vetted?
(Azt írja: "Max. terhelhetőség: kb. 15 kg."
Bár ha elbír téged is...)
 
Most ránéztem a kis szűrőkre, ìgy hogy van hozzá üveg meg csövezés, nem olyan vészes, de még ingerküszöb felett van ìgy is. Pedig milyen jól mutatna alul. Hess gondolat :D

Ha nem dől össze, majd akkor vegyél ilyet :D Fém a keret, elég stabil. Remélem hosszútávon is az lesz.
de gondolom laminált fűrészpor polcok... hosszú távra lehet érdemes valami vízállóra lecserélni.
 
Ezzel a technikával és tápozással úgy jár majd a gyökered, mint a Buddha szobor, hamarosan eltűnik a növényrengetegben.:whistle:
Lost world 2?

Nem tud, elől biztonsági okokból hagytam homokot :D Majd sűrűn csattogtatom a kis ollómat :) Aztán, ha mégis átveszi a természet a terepet, még mindig át lehet nevezni a naplót :D
 
Azok az üveg cuccok lesznek benne, amik a legutóbbi filmed főszereplői voltak?
Szexi lesz akkor ez is!;)

Füst is lesz majd?:love:

Neem, azokat visszaadtam :(( (nem volt könnyű) Nem lesznek olyan szépek, de messziről talán jó lesz [emoji6]
Füst nem, max ha leég a szűrő :D
A halfwaybe tervezek kis ködöt a vìzfelszìnre :)
 
Back
Oldal tetejére